Samsung Galaxy S7 Şarj Soketi Değişimi

160.00

Samsung Galaxy S7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 160 TL’dir.

Telefonunuzu şarj ederken soket kısmında oluşabilecek arızalara karşı Samsung Galaxy S7 şarj soketi değişimi sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Bu konuda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanarak değişim işleminin profesyonel şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Servisimiz uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır.

  • Telefonun şarjı telefona takılamıyorsa,
  • Telefon şarj almıyorsa,
  • Telefonun şarj soket kısmı hareket ediyorsa,
  • Telefondaki şarj soket kısmının darbe alması durumunda arıza oluştuysa,

Servisimiz ile iletişime geçerek bu konuda profesyonel yardım alabilirsiniz. Yapacağınız talepler doğrultusunda ekibimiz tarafından yapılacak olan kontroller asıl sorunun belirlenmesini sağlayarak duruma müdahale edilmesini sağlamaktadır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

Orijinal parçalar ile yapacağımız değişim işlemleri garantili kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle belirlenmiş olan Samsung Galaxy S7 şarj soketi değişimi fiyatı üzerinden yapılacak değişim işlemleri bütçenize uygun fiyatlar ile telefonunuzda oluşan şarj probleminin çözülmesini sağlamaktadır. Servisimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz her durumda telefonunuz için servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Şikayetleriniz doğrultusunda yapılacak olan kontrollerin ardından değişim işlemleri kısa sürede tamamlanarak telefonunuz teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy S7 Şarj Sorunları

Zaman içerisinde telefonunuzda oluşabilecek her türlü arızaya karşı servis hizmetlerimizden yararlanarak kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren servisimiz Samsung Galaxy S7 kullanıcıları için her türlü sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayarak telefonu yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Sık şarj etmeniz, telefonun şarjı bitmeden şarja takılması veya farklı nedenlerden dolayı şarj sorunu yaşamanız halinde taleplerinizi ileterek servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Servis Hizmeti

Telefonunuzda oluşabilecek arızalara karşı canlı destek hattımız üzerinden yapacağınız talepler ile kısa sürede bilgi alabilirsiniz. Özellikle sorunun belirlenmesi için vereceğiniz bilgiler ve şikayetleriniz doğrultusunda oluşan arızanın belirlenmesi sağlanmaktadır. Farklı nedenlerden dolayı oluşacak olan Samsung Galaxy S7 şarj soketi arızası karşısında yapacağınız talepler doğrultusunda servis ekibimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra duruma müdahale etmektedir. Bu sayede sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayarak telefonunuzun kullanıma hazır hale gelmesini sağlamaktayız.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S7 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek