Samsung Galaxy S7 Ön Kamera Değişimi

(1 müşteri incelemesi)

Samsung Galaxy S7 Ön Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

Samsung Galaxy S7 Ön Kamera Değişimi

Piyasaya Samsung tarafından sunulan Samsung Galaxy S7 model telefonlarda bazen sorunlar olabilmektedir. Kullanım kaynaklı ya da dışarıdan gelen müdahaleler nedeniyle kamera bölümü hasar görebilir. Samsung Galaxy S7 ön kamera değişimi ve diğer teknik sorunlarda firmamız size gereken desteği verecektir. Ön kamerada görülen sorunlar kendini genelde şu şekilde belli eder: Ön kameranın kırılması, doğru görüntü alınamaması, ön kameranın aşırı derecede çizilmesi, kameranın çalışmaması durumları hasar göstergesidir. Servis hizmetlerimizden faydalanmak için öncelikle firmamıza başvurularınızı yapmanız ve taleplerinizi iletmeniz gerekir. Ekibimiz gerekli kontrolleri yapıp oluşan arızanın belirlenmesini sağlar ve kamerada oluşan arızalara doğru bir müdahale gerçekleştirir. Orijinal yedek parça sunan firmamız sorunsuz şekilde cihazın yeniden görüntü vermesini sağlar.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S7 Ön Kamera Arızaları

Samsung Galaxy S7 Ön Kamera Değişimi işlemleri farklı nedenlerle meydana gelebilir. Arızaların giderilmesini özenli şekilde sağlayan firmamız itinalı bir şekilde çözüm getirir.  Kontrollerin ardından arızaların nedeni bulunur ve buna yönelik çözüm sunulur. Telefonunuzu yeniden problemsiz şekilde kullanmak için basit şekilde başvuru yapmak yeterli olacaktır.

Ön Kamerada Hasar Olmaması İçin Ne Yapmalı?

Uzman kadromuz Samsung Galaxy S7 ön kamerada sorun olduğu zaman buna çözüm getirir. Ancak günlük hayatta daha az sorun yaşamak için kamera kullanımına dikkat etmek gerekir.  Gelişigüzel şekilde işlem olmaması son derece önemlidir. Yani hasarı önlemek için kameraya vurmayınız, sert şeylerin olduğu çantaya kılıfsız koymayınız. Ancak bir nedenle kırılırsa orijinal parça ile değişim işlemleri firmamız tarafından gerçekleşecektir.

Samsung Galaxy S7 Ön Kamera Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy S7 ön kamera değişimi fiyatları için firmamıza başvurularınızı yapabilir net rakam öğrenebilirsiniz. Çalışmalarını kaliteli hizmet anlayışıyla sürdüren firmamızda kısa süre içerisinde çözüm arayışı başlamaktadır. Talepleri en iyi şekilde ve süreye de önem vererek karşılamak firmamızın en önemli amacıdır. Belirlenen arıza durumlarına karşı fiyatlandırmada sizden gelen diğer arıza durumları ve ek istekler de belirleyici olacaktır. Görüntü akıllı telefonlarda en önemli bölümlerden biri olduğundan bunu en uygun fiyata en iyi şekilde çözmeye çalışabilirsiniz.  Bu noktada servisimiz ile iletişime geçmek artı sağlar. Piyasa değerlendirmelerine göre her açıdan daha avantajlı bulunmaktayız.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

Samsung Galaxy S7 Ön Kamera Değişimi için 1 inceleme

  1. admin

    deneme

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek