Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi

800.00

Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi Fiyatı

Zaman içerisinde özellikle telefonunuzun düşmesi veya darbe alması halinde ekranda oluşan arızaların giderilmesi için Galaxy S7 ekran değişimi ile sorunun çözülmesini sağlamaktayız. Ekranda kırılma veya çatlamanın yanı sıra özellikle oluşabilecek aşırı çizmelerin dokunmatik ekranı etkilemesi nedeniyle yapılacak olan değişim işlemlerinde orijinal parçaları ile değişimin gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Servis ekibimiz her türlü ayrıntıya dikkat ederek yapmış olduğu çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet alınmasını sağlamaktadır.

  • Ekranın kırılması durumunda,
  • Ekranın çatlaması halinde,
  • Ekranda yer yer piksel kaybolması durumunda,
  • Dokunmatik ekranın çalışmaması halinde,
  • Ekranın kararması veya tamamen beyaz görüntünün gelmesi durumunda,

Servisimiz ile iletişime geçerek yapacağınız talepler doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi Hizmeti

Değişim işlemleri için belirlemiş olduğumuz Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi fiyatı konusunda bilgi almak isteyenler servisimiz ile iletişime geçebilecekleri gibi sitemiz üzerinden yapacakları incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirler. En uygun fiyat garantisi ile yapmış olduğumuz çalışmalar dilediğiniz her durumda telefonunuzu daha uzun süre yüksek performans ile kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır.

Ekranda oluşabilecek hasarlara karşı özellikle telefonunuzun yeniden kullanılabilmesi adına ekran değişimini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Servisimiz orijinal parçaları ile yapmış olduğu değişim işlemleri ile özellikle kullanıcıların sorun yaşamadan kullanım imkanı elde etmesini sağlamaktadır. Alanında uzman olan kadromuz ile yapacağımız her çalışma kısa sürede istediğiniz gibi kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Samsung Galaxy S7 Ekran Arızası

Özellikle Samsung Galaxy S7 kullanıcıları ihtiyaç duydukları her durumda oluşabilecek her türlü probleme karşı servisi hizmeti almak istediklerinde servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler. Son sistem teknolojiye sahip olan ekipmanlarımız ile yapacağımız kontroller sonucunda belirlenecek olan her türlü arızaya karşı çözüm odaklı çalışma yapılmasını sağlamaktayız.

Kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren servisimiz yapacağını zaten de bir değerlendirerek oluşabilecek her türlü arızaya karşı kısa sürede sizlere profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır. Gerekli çalışmaların yapılmasının ardından Galaxy S7 ekranı arızası giderilerek telefonunuz kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bu sayede özellikle sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesi sağlanmaktadır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir