Samsung Galaxy S7 Batarya Değişimi

160.00

Samsung Galaxy S7 Batarya Değişimi Fiyatı 160 TL’dir.

Devamlı olarak şarj etmeniz nedeni ile özellikle bataryada oluşabilecek arıza durumlarına karşı Samsung Galaxy S7 batarya değişimi sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Bu konuda servisimiz yapmış olduğu çalışmalar ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda bataryanın yedek orijinal bataryalar ile değiştirilmesini sağlayarak sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren servisimiz yapacağınız her talebe en kısa süre içerisinde değerlendirilmesini sağlamaktadır.

  • Telefonunuzun şarjı kısa süre içerisinde bitiyorsa,
  • Telefonunuz şarj olmuyorsa,
  • Batarya şişmişse,
  • Bataryanın darbe alması durumunda,
  • Telefonunuzun tamamen şarj olması halinde şarjdan çıkartılması durumunda şarjı kısa sürede bitiyorsa,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde bu konuda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN
İstek Listesini Görüntüle

Samsung Galaxy S7 Batarya Değişimi Fiyatları

Servisimiz belirlemiş olduğu en uygun fiyat seçenekleri üzerinden yapmış olduğu çalışmalar ile dilediğiniz her durumda bütçenize uygun fiyatlar üzerinden hizmet almanızı sağlamaktadır. Özellikle yapılacak olan Samsung Galaxy S7 batarya değişimi fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler servisimiz ile yapacakları görüşme sayesinde detaylı bilgi elde edebilirler. Uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde edebileceğiniz yedek parçaları ile yapılacak olan değişim işlemleri telefonunuzda oluşan sorunların giderilmesini sağlamaktadır.

Samsung Galaxy S7 Batarya Sorunları

Özellikle devamlı olarak şarj edilmesi nedeniyle zaman içerisinde telefonlarda batarya sorunu yaşanabilir. Bataryanın belirlenen süre boyunca kullanılması zaman içerisinde performansının düşmesine neden olmaktadır. Bu durumda Samsung Galaxy S7 kullanıcıları diledikleri her durumda servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde bataryada oluşabilecek her türlü soruna karşı profesyonel yardım alabilirler. Orijinal parçalar ile yapılacak olan değişim işlemleri özellikle kullanıcıların sorunsuz şekilde kullanım imkanı elde etmesini sağlamaktadır.

Samsung Kesintisiz Servis Hizmeti

Servisimiz kesintisiz şekilde sunmuş olduğu canlı destek hizmeti ile oluşabilecek her türlü soruna karşı profesyonel yardım almanızı sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda destek hattımız üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak yaşamış olduğunuz sorunlara karşı yardım alabilirsiniz.

Farklı nedenlerden dolayı Samsung Galaxy S7 batarya arızası için yapacağınız talepler doğrultusunda servis ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından belirlenecek olan asıl sorunun kaynağına uygun şekilde çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

Canlı Destek Hizmeti

Servisimiz canlı destek hizmeti ile dilediğiniz her durumda yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktadır. Oluşabilecek her türlü arızaya karşı servisimiz sizlere profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar Samsung Galaxy S7 batarya arızaları için ihtiyaç duyduğunuz her durumda sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı oluşacak olan arızalar telefonunuzun kullanılması konusunda sorun yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle kısa süre içerisinde yapılacak çalışmalar ile sorunun giderilmesini sağlamaktadır.
Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S7 Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek