Samsung Galaxy S7 Arka Kamera Değişimi

Samsung Galaxy S7 Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

Samsung Galaxy S7 Arka Kamera Değişimi

Akıllı telefonlar eski tip telefonlara göre daha hassastır. Kullanım sırasında bu nedenle daha sık arıza yaşanabilmektedir. Samsung Galaxy S7 arka kamera değişimi de bu soruna yönelik geliştirilen bir çözümdür. Darbe alması, arka kameranın kırılması veya çatlaması, aşırı derecede çizilmesi, çalışmaması ya da görüntünün tamamen karanlık olması gibi durumlarda artık kamera için bakım zamanı gelmiş demektir. Eğer teknolojik cihazları gelişigüzel ve hor kullanıyorsanız bu teknik destek için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.  Herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan profesyonel yardım alabilir ve oluşan sorunun tespit edilip kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. Tarafımızda çözüm odaklı çalışmalar ideal sonuçlar almak için son derece önemlidir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S7 Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy S7 kullanıcıları arka kamerada belirli dönemlerde sorunlarla karşılaşabilir. Arızalara karşı arka kamera değişimi ile kısa sürede firmamızdan çözüm bulabilir, yeniden görüntü alabilirsiniz.  Görüntü almak bir telefon için önemli ayrıntıdır. Özellikle akıllı cihazların ne kadar bağımlılık halinde kullanıldığı düşünülürse günlük hayatta da yeniden görüntü almak önem kazandıracaktır. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmalar müşteri memnuniyetini ideal şekilde sağlar. Çözümlerde de kullanılan teknolojilerde sektörde öne geçmekteyiz.

 Orijinal Parça Değişim

Samsung Galaxy S7 arka kamera için orijinal parça değişimini servisimize başvurarak gerçekleştirebilirsiniz. Orijinal parçaların kullanımı son derece önemlidir. Çünkü değişim işleminde kullanılan parça orijinal olmazsa yakın zamanda bir kere daha para ödemeniz gerekebilir. Sorun yaşanmadan kullanım için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Kamerada çatlama gibi sorunlar olmaması için mutlaka doğru uygulamaya da dikkat etmek gerekmektedir. Yani teknik servise az başvuru için cihaza gelişigüzel muamele yapmamak gerekir.

Samsung Galaxy S7 Arka Kamera Değişimi Fiyatları

Samsung Samsung Galaxy S7 arka kamera değişimi fiyatları konusunda servis hizmetlerimizden ne fiyatlar alabilirsiniz.  Arka kamera değişiminde müşterilerimiz her zaman sabit sorunlarla gelmeyebilmektedir. Bazen sorunu çözmeye gerek de kalmayabilir.  Samsung Galaxy S7 model akıllı telefonlarınızda sizden gelen taleplere göre çözümler sağlanmaktadır. Teknik açıdan fiyat dışında diğer sorularınız olursa mutlaka firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Her zaman sorularınız için yetkili personellerimizden yanıtlar bulabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S7 Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek