Samsung Galaxy S6 Edge Plus Şarj Soketi Değişimi

160.00

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 160 TL’dir.

Kullanmakta olduğunuz telefonda ortaya çıkabilecek şarj problemlerine karşı Samsung Galaxy S6 Edge Plus şarj soketi değişimi soket kısmında oluşan arızaların giderilmesini sağlamaktadır. Özellikle uzun süreli kullanımlardan ortaya çıkabilecek problemler arasında yer almaktadır.

  • Telefonun şarj almaması durumunda,
  • Şarj soketinin arızalanması halinde,
  • Şarj soketinin hasar görmesi halinde,

Yaşanan arıza durumunun giderilmesi adına servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren servisimiz yapacağınız talepleri kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Yapılacak kontrollerin ardından değişim işlemleri orijinal parçaları ile yapılarak kısa süre içerisinde sorunun giderilmesi sağlanmaktadır. Soket değişimi servisimiz tarafından garantili şekilde yapılmaktadır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler Samsung Galaxy S6 Edge Plus şarj soketi değişimi fiyatı için servisimiz ile iletişime geçebilirler. Yapacağınız talepler doğrultusunda belirlenen fiyat seçenekleri tarafınıza sunulmaktadır. Bu sayede değişim işlemleri ile şarj soketinde oluşabilecek her türlü arızanın giderilmesini sağlayarak kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız.

Belirlemiş olduğumuz uygun fiyat seçenekleri üzerinden servisimiz dilediğiniz her durumda bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Özellikle cep telefonunuzda ortaya çıkabilecek her türlü arıza durumuna karşı servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sorunu belirterek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Şarj Sorunları

Özellikle kullanıcıların yanlış kullanımı nedeni ile ortaya çıkabilecek olan Samsung Galaxy S6 Edge Plus şarj soketi arızaları karşısında yapılacak olan değişim işlemleri sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Servisimiz bu konuda orijinal parçalar ile yapacağı değişim işlemleri sayesinde dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Canlı destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kadromuz tarafından son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapılacak olan kontroller Samsung Galaxy S6 Edge Plus kullanıcıları için özellikle telefonlarında oluşabilecek her türlü sorunun kısa sürede belirlenmesini sağlamaktadır. Belirlenen arıza durumlarına karşı çözüm odaklı yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamaktayız.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S6 Edge Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek