Samsung Galaxy S6 Edge Plus Kasa, Kapak Değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Kasa, Kapak Değişimi Fiyatı TL’dir.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Kasa Kapak Sorunları

Özellikle kullanıcıların Samsung Galaxy S6 Edge Plus model telefonlarla düşünmeleri veya farklı nedenlerden dolayı kasa ya da kapakta sorun olması halinde yapılacak olan değişim işlemleri farklı renklerde kullanıma imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Kaliteli kullanım imkanı elde edilmesi adına servisimiz kaliteli yedek parça seçenekleriyle değişim işlemini yapılmasını sağlamaktadır.

Canlı destek hattımız üzerinden her türlü soruna karşı servis hizmetlerinden yararlanmak adına servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle Samsung Galaxy S6 Edge Plus kasa kapak arızaları için yapılacak olan değişim işlemleri ihtiyaç duyduğunuz her durumda telefonunuzun yeni gibi olmasını sağlamaktadır. Daha uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde etmek istediğiniz her durumda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Kasa, Kapak Değişimi

Kullanmakta olduğunuz telefonun düşmesi veya hasar görmesi durumunda Samsung Galaxy S6 Edge Plus Kasa, Kapak Değişimi ile oluşabilecek arızaların giderilmesi sağlanmaktadır. Özellikle kasa ya da kapağın kırılması durumunda yapılacak olan değişim işlemleri istediğiniz renklerde yapılmaktadır. Servisimiz bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda kısa süre içerisinde gerekli çalışmaların tamamlanması ile telefonunuzun kullanıma hazır şekilde tarafınıza teslim etmektedir.

  • Telefonun düşmesi halinde kasa ya da kapağın kırılması durumunda,
  • Kasa ya da kapağın aşırı derecede çizilmesi durumunda,
  • Telefonunuzu farklı renklerde kullanmak istediğinizde,
  • Tuş takımı çalışamaz durumdaysa,

Telefonda oluşan sorunların giderilmesi için servisimiz ile iletişime geçerek sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Kasa Kapak Değişimi Fiyatları

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız. Son sistem teknolojiden yararlanarak yapmış olduğumuz çalışmalar oluşabilecek her türlü arızanın kısa süre içerisinde belirlenmesini ve buna uygun şekilde duruma müdahale edilmesini sağlamaktadır.

Servisimiz Samsung Galaxy S6 Edge Plus kasa kapak değişimi fiyatları konusunda özellikle tercih etmiş olduğunuz birbirinden farklı seçeneklere uygun şekilde belirlenen fiyatlar üzerinden hizmet alınmasını sağlamaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler servisimiz ile iletişime geçerek daha detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirler. Değişim işlemleri kısa sürede tamamlanarak telefonu kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S6 Edge Plus Kasa, Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek