Samsung Galaxy S6 Edge Plus Ekran Değişimi

Galaxy S6 Edge Plus Ekran Değişimi Fiyatı 850 TL’dir.

Samsung S6 Edge Plus Dokunmatik Ön Cam – Lens Değişimi Fiyatı 400 TL’dir.

Zaman içerisinde kullanımdan dolayı ekranın çatlaması veya darbe alması sonucunda kırılması gibi sorunlara karşı Galaxy S6 Edge Plus ekran değişimi sorunun sürede çözülmesini sağlamaktadır.

  • Ekranın kırılması durumunda,
  • Ekranın hasar görmesi halinde,
  • Ekranın aşırı derecede çizilmesi durumunda,
  • Dokunmatik ekranda sorun yaşanıyorsa,
  • Yer yer piksel kaybı yaşanıyorsa,
  • Beyaz ekran geliyor ve gitmiyorsa,
  • Ekran kararıyor ve açılmıyorsa,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapılacak olan kontroller ve cihazda oluşan arıza durumunun belirlenmesini sağlamaktadır. Daha sonrasında ekibimiz tarafından yapılan müdahaleler ile değişim işlemleri tamamlanarak herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı elde edilmesi sağlanmaktadır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Ekran Değişimi Fiyatı

Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler Samsung Galaxy S6 Edge Plus ekran değişimi fiyatı için servisimiz ile yapacakları görüşme sayesinde detaylı bilgi elde edebilirler. Sitemiz üzerinden yapacağınız incelemeler özellikle belirlenmiş olan fiyat seçenekleri konusunda değerlendirme imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Garantili değişim işlemleri ile dilediğiniz her durumda telefonunuzda daha uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktayız.

Orijinal parça ile yapılacak olan değişim işlemleri sayesinde ekranda yaşamış olduğunuz arızaların kısa süre içerisinde giderilmesini sağlamaktayız. Bu alanda uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktayız. Servisimiz kesintisiz destek hattı ile yapacağınız her talebe en kısa sürede değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Ekran Arızası

Farklı nedenlerden dolayı ekranın hasar görmesi veya arızalanması durumunda yapılacak olan değişim işlemleri sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle Samsung Galaxy S6 Edge Plus kullanıcılar ihtiyaç duydukları her durumda servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek oluşan arıza durumuna karşı profesyonel yardım alabilirler.

Kesintisiz hizmet sunmakta olan servisimiz yapacağınız her talebi değerlendirerek en kısa süre içerisinde hizmet almanızı sağlamaktadır. Kullanıcıların özellikle yaşamış olduğu Samsung Galaxy S6 Edge Plus ekran arızası durumlarına karşı çözüm odaklı yapmış olduğumuz çalışmalar kısa süre içerisinde sonuç alınmasını sağlamaktadır. Ekran değişimi orijinal parçaları ile yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S6 Edge Plus Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir