Samsung Galaxy S6 Edge Plus Batarya Değişimi

160.00

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Batarya Değişimi Fiyatı 160 TL’dir.

Özellikle şarj problemi yaşayanlar için Samsung Galaxy S6 Edge Plus batarya değişimi yaşadığınız sorunların giderilmesi konusunda etkili olmaktadır. Zaman içerisinde bataryanın veriminin düşmesi nedeniyle yaşadığınız şarj sorunları değişim işlemleri ile kısa sürede çözülmektedir.

  • Telefonun şarjı kısa süre içerisinde bitiyorsa,
  • Telefon tamamen şarj olmasına rağmen şarjdan çekildikten sonra bitiyorsa,
  • Batarya şişmişse,
  • Bataryanın hasar görmesi durumunda,

Yaşanan arıza durumlarının giderilmesi için servisimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Yapacağınız talepler doğrultusunda servis ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak taleplerinizi doğrultusunda değişim işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlamaktadır. Orijinal parçalar ile yapılacak olan değişim işlemleri daha uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde edilmesini sağlar.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Batarya Değişimi Fiyatı

Bataryanın şişmesi ya da oluşacak farklı durumlara karşı değişim işlemlerinin yapılması sorunsuz kullanım imkanı sağlar. Zaman içerisinde özellikle telefonunuzun şarjının kısa süre içerisinde tükenmesi bataryadan kaynaklanabilecek için Samsung Galaxy S6 Edge Plus batarya değişimi fiyatı üzerinden yapılacak olan değişim işlemleri ile sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktayız.

Servisimiz uzun yıllardır bu alanda vermiş olduğu hizmetler sayesinde dilediğiniz her durumda kullanmakta olduğunuz cep telefonlarında ortaya çıkabilecek her türlü arıza karşı kısa süre içerisinde kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Canlı destek hattımız üzerinden her türlü konuda destek hizmet almak istediğinizde iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Şarj Sorunları

Telefonunuzun bataryasında oluşan sorunlar özellikle şarj problemi yaşamanıza neden olabilir. Aynı zamanda özellikle bataryanın patlama riski bulunduğundan Samsung Galaxy S6 Edge Plus kullanıcıları oluşabilecek her türlü soruna karşı bataryanın değiştirilmesini talep ederek orijinal batarya ile sorunsuz kullanım imkanı elde edebilirler. Kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firmamız yapacağınız her talebe en kısa sürede karşılanmasını sağlamaktadır.

Özellikle zaman zaman yaşadığınız arıza durumlarına karşı servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirsiniz. Gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından Samsung Galaxy S6 Edge Plus batarya arızaları için çözüm odaklı çalışma yaparak kısa sürede sorunun ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız.

Canlı Destek Hizmeti

Servisimiz canlı destek hizmeti ile dilediğiniz her durumda yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktadır. Oluşabilecek her türlü arızaya karşı servisimiz sizlere profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar Samsung Galaxy S6 Edge Plus batarya arızaları için ihtiyaç duyduğunuz her durumda sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı oluşacak olan arızalar telefonunuzun kullanılması konusunda sorun yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle kısa süre içerisinde yapılacak çalışmalar ile sorunun giderilmesini sağlamaktadır.
Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S6 Edge Plus Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek