Samsung Galaxy S6 Edge Plus Arka Kamera Değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

Samsung  Galaxy S6 Edge Plus Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun düşmesi halinde veya farklı durumların oluşması durumunda kameranın hasar görmesi nedeniyle yapılacak olan Samsung  Galaxy S6 Edge Plus arka kamera değişimi kısa sürede sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Orijinal parçalar ile yapmış olduğumuz değişim işlemleri kısa sürede sorunun çözülmesini ve telefonunuzun kamerasını yeniden kullanıma hazır hale gelmesini sağlamaktadır. Servisimiz bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda sizlere yardımcı olmaktadır.

  • Kameranın çalışmaması halinde,
  • Kameranın ekranında beyaz veya siyah bir görüntünün oluşması halinde,
  • Kameranın kırılması veya çatlaması halinde,
  • Kameranın net görüntü alamaması durumunda,

Beklemek yerine servisimiz ile iletişime geçerek bu konuda yapılacak olan çalışmalar için profesyonel hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung  Galaxy S6 Edge Plus Arka Kamera Değişimi Fiyatı

Özellikle belirlemiş olduğumuz Samsung Galaxy S6 Edge Plus Arka Kamera Değişimi fiyatı ile en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almanızı sağlamaktayız. Garanti kapsamında yapılacak olan değişim işlemleri belirtilen süre boyunca oluşabilecek her türlü duruma karşı servisimize sizlere yardımcı olmasını sağlamaktadır. Servisimiz kesintisiz hizmet anlayışıyla aralıksız olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Orijinal parçaları ile yapacağınız değişimler sayesinde kullanmakta olduğunuz cep telefonlarında herhangi bir sorun yaşamadan dilediğiniz her durumda daha uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde etmenizi sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sorunu belirterek kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

Samsung  Galaxy S6 Edge Plus Kamera Arızaları

Kullanmakta olduğunuz Samsung  Galaxy S6 Edge Plus modellerde oluşabilecek her türlü arızaya karşı servisimizin sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uzman kadromuz ile yapmış olduğumuz çalışmalar dilediğiniz her durumda gerekli kontrollerin yapılmasının ardından belirlenecek olan soruna karşı çözüm odaklı hizmet alınmasını sağlamaktadır. Canlı destek hattımız üzerinden ihtiyaç duyduğunuz her durumda servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kadromuz son sistem teknolojik ekipmanlar ile gerekli kontrolleri sağlayarak kısa sürede sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı oluşacak olan Samsung  Galaxy S6 Edge Plus kamera arızaları için yapacağınız talepler doğrultusunda sorunun belirlenmesiyle özellikle onları almayacak durumlarda değişim işlemlerinin yapılmasını sağlamaktayız.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S6 Edge Plus Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek