Samsung Galaxy S6 Edge Kasa, Kapak Değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge Kasa, Kapak Değişimi Fiyatı TL’dir.

Samsung Galaxy S6 Edge Kasa Kapak Değişimi

Özellikle yetkili servis ile yerine getirildiğinde çok masraflı olan Samsung Galaxy S6 Edge kasa kapak değişimi hizmetini sizlere en iyi fiyatlarla yerine getiriyoruz. Teknik servis alanında profesyonel çalışan ve Samsung teknik servisinde uzman olan bir ekip olarak, sizlere kaliteli teknik servis imkanından yararlanma fırsatını sunuyoruz. Teknik servis firmaları arasında her hizmetimizde orijinal yedek parçalar kullanarak farkımızı ortaya koyuyoruz. Sunduğumuz çözümlerin kalıcı olması için her süreçte kalite odaklı çalışıyoruz. Garantili hizmet imkanı ile de müşteri memnuniyetini hizmet sonrasında da en iyi şekilde sağlıyoruz. Sizleri günlerce bekletmiyor ve kısa bir zaman dilimi içerisinde hizmetlerimizi yerine getirerek Samsung cihazlarınızı sizlere ulaştırıyoruz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S6 Edge Kasa, Kapak Değişimi

Sizlere Samsung Galaxy S6 Edge Kasa, Kapak Değişimi hizmetini avantajlarla sunan bir teknik servisi sitesiyiz. Akıllı telefon sahiplerinin en büyük baş belalarından biri de telefonların düşmesi sonucunda kasanın ya da kapağın zarar görmesidir. Hem görünüş olarak hem de fonksiyonel olarak telefonlarınıza zarar veren bir durumdur. Dolayısıyla kasanın ya da kapağın değiştirilmesi kaçınılmaz olur. Aynı zamanda bir çok teknik serviste gayet masraflı bir işlemdir. Ancak bizler bu masrafı ortadan kaldırmaya çalışan bir teknik servis olarak can sıkıcı zamanlarda yanınızda oluyoruz.

Fiyatlarımız Piyasanın En Uygun Fiyatlarıdır

Samsung Galaxy S6 Edge Kasa, Kapak Değişimi hizmetini piyasanın en uygun fiyatları ile yerine getiriyoruz. Bu sayede telefonunuza zarar veren her arızanın olduğu gibi kasa değişim gerektiren sorunların da masraflarını en az seviyeye çekiyoruz. Güvenilir ve kaliteli bir teknik servis olarak sizlere en masrafsız olacak fiyatlardan kasa değişimini yapıyoruz. Ayrıca uzman personelimiz sayesinde, kasa değişimi sürecinde titiz bir çalışma ile telefonunuzun zarar görmesini engelliyoruz. Böylelikle akıllı telefonlarınıza sizin gibi biz de değer veriyoruz.

Kalite Sunmayı Sorumluluk Olarak Görüyoruz

Teknik servis firmaları içerisinde en iyi kaliteyi sizlere, biz sunuyoruz. Bu sektörde bulunmanın sorumluluk isteyen bir iş olduğunu düşünüyor ve kaliteyi sizlere sunmayı bir sorumluluk olarak görüyoruz. Samsung Galaxy S6 Edge kapak değişimi hizmetini en orijinal Yedek parçalarla yerine getiriyoruz. Aynı zamanda Tüm bu işlemleri en kısa süre içerisinde yerine getiriyor ne de sizleri günlerce bekletmiyoruz. Çünkü o zamana da önem veriyoruz. Tüm hizmetlerimizi garantili olarak sunuyor ve hizmet sonrasında da memnuniyetinizi sağlamayı hedefliyoruz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S6 Edge Kasa, Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek