Samsung Galaxy S6 Edge Dokunmatik Değişimi

0.00

Samsung S6 Edge Dokunmatik Ön Cam – Lens Değişimi Fiyatı 300 TL‘dir.

Samsung S6 Edge ekran değişimi genellikle darbe ya da düşürme gibi sebeplerle ekranda meydana gelen kırıklar veya çatlamalar telefonları kullanılamaz hale getiriyor. Bu durumda ekran değişimi veya ön dokunmatik lens değişimi gereklidir. Samsung S6 Edge teknik servisi konusunda uzman bir firma olarak bu hizmeti sizlere daha az masraf kalacak fiyatlarla yerine getiriyoruz. Yan sanayi üretimi olan hiç bir yedek parça teknik servisimizde bulunmaz. Güvenilir ve dürüst hizmet anlayışıyla sizlere yardımcı oluyoruz. Bizler, bu alanda sizleri ve şikayetlerinizi referans alarak çalışan bir ekibiz.

 

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi hizmetini sizlere en hesaplı fiyatlardan sunuyoruz. Çünkü bizler gerekirse  düşük kazançla daha çok hizmet üretmeyi amaçlayan bir firmayız. Bu nedenle sizlere hesaplı fiyatlarla teknik servislerimizi sunuyor ve sektörde bulunan yüksek fiyat sorununu çözmek istiyoruz. Bu sayede sizlere değer katmak amacındayız. Her sürecinde faydalı çıkacağımız bir teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Garantili ve Kısa Süreli Teknik Servis

Bizlere hemen şimdi ulaşın teknik servisin en kaliteli Samsung S6 edge ekran değişimi hizmetini  alın. Tek yapmanız gereken cihazınızı bilerek emanet etmek ve çok kısa bir zaman dilimi içerisinde teslim almak. Sunduğumuz garantili teknik servis hizmetiyle de ayrıca sunduğumuz hizmetlerin daima arkasında duruyoruz. Bu sayede hem hizmet öncesi hem hizmet sonrası tüm aşamalarda memnuniyetinizi sağlamak istiyoruz.

Tecrübeli Personelimiz İle Sizlere Yardımcı Oluyoruz

Bizler, Samsung teknik servisinde kesinlikle uzmanlaşmış bir ekibiz. Bu nedenle tüm değişim, bakım, onarım ve diğer teknik servis hizmetlerini en iyi kalitede yerine getiriyoruz. Özellikle Samsung Galaxy S6 Edge ekran çatlaması ve kırılması sorunlarını en etkili şekilde orijinal yedek parçalar kullanarak çözüyoruz. Yan sanayi üretimi olan hiç bir yedek parça teknik servisimizde bulunmaz. Güvenilir ve dürüst hizmet anlayışıyla sizlere yardımcı oluyoruz. Bizler, bu alanda sizleri ve şikayetlerinizi referans alarak çalışan bir ekibiz.

 

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S6 Edge Dokunmatik Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir