Samsung Galaxy S6 Batarya Değişimi

150.00

Samsung Galaxy S6 Modellerinde Batarya Değişimi Fiyatı 150 TL’dir.

Samsung Galaxy S6 gibi kaliteli ve özel telefonlarının daha uzun ömürlü olabilmesi için her türlü onarım veya değişim işlemini garantili bir şekilde yapan firmamız özellikle verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Samsung Galaxy S6 batarya değişimi konusunda daima en orijinal ve güvenli parçaları kullanmaya özen göstermekte olan firmamız özellikle müşterilerinin risk altına girmesini istememektedir.

Yan sanayi batarya kullanımında ne kadar ciddi sorunların yaşandığını bilen kişiler bizlere bu talepler ile gelmektedirler. Düşük maliyetler ile sorunlu bataryalarını değiştirme olanağı bulan müşterilerimiz bu sayede telefonlarını daha keyifli bir şekilde kullanıp ömürlerini de ciddi oranda uzatma olanağı bulmaktadırlar. Bunun için tek yapılması gereken bizlere ulaşmak ve talepte bulunmaktır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy S6 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy S6 batarya değişimi işlemlerini son derece dikkatli bir şekle yapan firmamız bu sorunu kısa zaman içinde çözüp telefonları en kısa zaman içinde sahiplerine teslim etmektedir. Deneyimli personelleri ve gelişmiş ekipmanları ile her türlü telefon onarımının yapabilme olanağına sahip olan firmamız bugüne kadar birçok kişiye yardımcı olmuştur.

Cep telefonlarının en önemli parçalarından biri olan bataryalar özellikle zaman içinde yıpranabilmekte ve arıza yapabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise kesinlikle onarılması veya değiştirilmesi gereken bu parçalar cep telefonlarının daha uzun zaman kullanılabilmesi için çok önemlidirler.

Samsung Galaxy S6 Modellerinde Hangi Durumlarda Battayra Değişmelidir?

Bizlerde özellikle Samsung Galaxy S6 batarya değişim işlemlerini yüzde yüz orijinal parçalar ile yaparak bu soruna kökten bir çözüm sunmaktayız. Yapılan işlemlerden sonra telefonların fabrikadan ilk çıktığı gibi olmasını sağlamakta olan personellerimiz aynı zamanda aynı sorunun yeniden yaşanmaması için müşterilerimizi uyarmaktadırlar.

Kullandığı teknikler ve ekipmanlar ile her türlü cep telefonu onarımı işlemini başarı ile yapan firmamız özellikle batarya değişimlerinde çok hassas davranmaktadır. Çünkü bataryalar hatalı kullanımlarda çok ciddi riskler oluşturan ve insan sağlığına zarar verebilen parçalardır. Bu sebeple bu parçaların değişmleri kesinlikle orijinal parçalar ile yapılmalıdır.

Samsung Galaxy S6 Modellerinde Batarya Değişiminde Güvenilir Yardımcı

Samsung Galaxy S6 batarya değişimi talepleri ile bizlere gelen müşterilerimiz kısa zaman içinde kendilerine verdiğimiz hizmetler ile telefonların eskisinden daha sağlam ve daha güvenli gelmesini sağlayabildikleri gibi aynı zamanda tahminlerinden daha düşük faturalar ile karşılaşmaktadırlar.

Canlı Destek Hizmeti

Servisimiz canlı destek hizmeti ile dilediğiniz her durumda yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktadır. Oluşabilecek her türlü arızaya karşı servisimiz sizlere profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar Samsung Galaxy S6 batarya arızaları için ihtiyaç duyduğunuz her durumda sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı oluşacak olan arızalar telefonunuzun kullanılması konusunda sorun yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle kısa süre içerisinde yapılacak çalışmalar ile sorunun giderilmesini sağlamaktadır.
Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S6 Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek