Samsung Galaxy Note 8 Şarj Soketi Değişimi

170.00

Samsung Galaxy Note 8 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 170 TL’dir.

Kullanıcıların telefonunda şarj problemi yaşaması halinde Samsung Galaxy Note 8 şarj soketi değişimi ile sorunun çözülmesi sağlanabilir. Servisimiz ihtiyaç duyduğunuz her durumda yapmış olduğu profesyonel çalışmalar ile sorunların çözülmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Canlı destek hattımız ile yapmış olduğumuz hizmetler dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır. Oluşacak her türlü probleme karşı servisimiz ile iletişime geçerek sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

  • Telefon şarj almıyorsa,
  • Telefonu şarjı telefon olmuyorsa,
  • Telefonun şarj soket kısmı arızalandıysa veya hareket ediyorsa,
  • Telefonun düşmesi veya darbe alması durumunda şarj kısmının hasar görmesi halinde,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde bu konuda gerekli profesyonel yardım alabilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy Note 8 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

Orijinal parçaları ile yapmış olduğumuz değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlamaktadır. Kullanıcılar ihtiyaç duydukları her durumda servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler. Yaşanan arıza durumunu belirtmeniz halinde belirlemiş olduğumuz Samsung Galaxy Note 8 Şarj Soketi Değişimi fiyatı üzerinden yapılacak değişim işlemleri ile taleplerinizi karşılamaktayız. Kısa süre içerisinde yapılan çalışmaların ardından telefonunuz kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy Note 8 Şarj Soketi Arızası

Zaman içerisinde kullanıcılara pek çok farklı arıza durumuyla karşı karşıya kalabilirler. Bu nedenle özellikle Samsung Galaxy Note 8 kullanıcıları diledikleri her durumda kısa süre içerisinde sorunun çözülebilmesi adına servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek kısa sürede geri dönüş elde edebilirler. Yapılacak kontrollerin ardından servis ekibimiz sorunun asıl kaynağını belirleyerek duruma müdahale etmektedir. Son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapmış olduğumuz çalışmalar her sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır.

7/24 Destek Hizmeti

Servisimiz canlı destek hizmeti ile dilediğiniz her durumda oluşabilecek sorunlara karşı yardım almanızı sağlamaktadır. Kullanıcılar Samsung Galaxy Note 8 şarj soketi değişimi için servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek sorunun çözülmesi için kaliteli hizmet alabilirler. Servis ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyime sahiptir. Bu sayede yapılacak olan kontrollerin ardından kullanmakta olduğunuz cep telefonuna uygun parçalar ile yapılan değişim işlemleri sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy Note 8 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir