Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Fiyatı 1200 TL’dir.

Kullanıcılar zaman içerisinde oluşabilecek ekran sorunlarına karşı servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi ile sorun çözülmesini sağlayabilirler. Orijinal parçalar ile yapılacak olan değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren servisimiz dilediğiniz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

  • Ekranın çatlaması durumunda,
  • Ekranın kırılması durumunda,
  • Ekranda piksel kaybı yaşanması durumunda,
  • Ekranın tamamen kararması durumunda,
  • Ekranın tamamen beyaz bir görüntüye sahip olması ve düzelmemesi durumunda,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi iletebilir ve kısa sürede sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Canlı destek hattımız üzerinden servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Fiyatı

Uygun fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak olan çalışmalar dilediğiniz her durumda bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Servisimizin belirlemiş olduğu Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler sistem üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Orijinal parçalar ile yapacağımız değişim işlemleri garantili kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan daha uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Sorunları

Zaman içerisinde özellikle ekranda oluşabilecek arıza durumları için Samsung Galaxy Note 8 kullanıcıları servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Yapılacak kontrollerin ardından belirlenecek olan soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapılmasını sağlamaktayız. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan servis ekibimiz ile yapacağınız çalışmalar dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Kısa sürede yapılacak olan çalışmalar herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Kesintisiz Canlı Destek Hizmeti

Servisimiz kesintisiz canlı destek hattı ile dilediğiniz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda oluşabilecek arıza durumlarına karşı sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sayede dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız. Kullanıcılar Samsung Galaxy Note 8 ekran arızaları için yapacakları talepler doğrultusunda son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapılan kontrollerin ardından arızanın belirlenmesiyle kısa sürede çözüm elde edebilirler.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir