Samsung Galaxy Note 8 Arka Kamera Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

Samsung Galaxy Note 8 Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun düşmesi veya farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek kamera sorunlarına karşı Samsung Galaxy Note 8 arka kamera değişimi sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Servis ekibimiz bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olarak yapmış olduğu çalışmalar ile kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini ve cihazın yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Canlı destek hizmetimiz oluşabilecek her türlü soruna karşı beklemek zorunda kalmadan bilgi almanızı sağlamaktadır.

  • Kamerada net görüntü elde edilemiyorsa,
  • Kamerada çatlama veya kırılma durumu söz konusu olması halinde,
  • Kameranın görüntüsü tamamen beyaz veya siyah oluyor ve düzelmiyor ise,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde her türlü soruna karşı profesyonel yardım alabilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Samsung Galaxy Note 8 Arka Kamera Değişimi

Uygun fiyatlar üzerinden kaliteli hizmet almak istediğiniz her durumda Samsung Galaxy Note 8 Arka Kamera Değişimi için servisimiz ile iletişime geçebilir veya sitemiz üzerinden yapacağınız incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Servisimiz kesintisiz şekilde sürdürmüş olduğu çalışmalar sayesinde dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Yapılacak olan değişim işlemleri orijinal parçalar ile yapıldığından her hangi bir sorun yaşanmadan kullanım imkanı elde edilmesi sağlanmaktadır.

Samsung Galaxy Note 8 Arka Kamera Arızaları

Hizmete başladığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından şaşmadan yapmış olduğumuz çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktayız. Oluşabilecek her türlü Samsung Galaxy Note 8 sorunlarına karşı servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Asıl sorunun belirlenmesinin ardından duruma müdahale edilerek kısa sürede sorunun çözülmesini sağlamaktayız. Kamerada oluşan arıza durumların giderilmesi için ekibimiz gerekli hassasiyeti göstererek çalışmalarını tamamlamaktadır.

Canlı Destek Hizmeti

Kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren servisimiz canlı destek hizmeti ile dilediğiniz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda sorunun giderilmesi açısından sizlere yardımcı olmaktadır. Yeterli sayıdaki ekibimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar her talebinizi kısa sürede karşılanmasını sağlamaktadır. Kaliteli hizmet almak istediğiniz her durumda iletişim bilgilerinizi kullanarak servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede Samsung Galaxy Note 8 arka kamera arızaları için yapacağınız talepler doğrultusunda kısa süre içerisinde sorunun çözebilmesi adına kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy Note 8 Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek