iPhone X Şarj Soketi Değişimi

340.00

iPhone X Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 340 TL’dir.

Çok sık görülen teknik sorunların başında olan iPhone X şarj soketi değişimi sorununu sizlere en kaliteli yöntemlerle ve orijinal yedek parçalar ile çözüyoruz. Müşteri memnuniyetini teknik servisin her alanında sunmak isteyen güvenilir bir firma olarak, aynı zamanda bu hizmeti sizlere çok hesaplı fiyatlardan sunuyoruz. Garantili hizmet üretme anlayışıyla hareket ediyor ve oldu bir mağduriyet yaşanmasına karşı kurumsal bir tedbir alıyoruz. Bunlara ek olarak çeşitli sebeplerle ortaya çıkan şarj soketi arızalarını kısa sürede çözüyoruz ve cihazınızı bir kaç gün içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Kaliteli ve hesaplı bir teknik servis arıyorsanız, bizler kaliteye ve hesaplı olamayan ek olarak güvenilir ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayan bir firma olarak bu alanda sizler için buradayız.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone X Şarj Soketi Değişimi

Batarya değişimi sorunundan sonra en sık görülen bir diğer sorun da iPhone X şarj soketi değişimi sorunudur. Çünkü yan sanayi şarj aletleri ve kabloları en çok batarya ve şarj soketi parçalarını olumsuz etkiler. Bunlara ek olarak araç içinde ve mobil paralı şarj makinelerinde şarj etme alışkanlığının artmasına bağlı olarak da bu sorunlar ortaya çıkar. Bu sorunlar ortaya çıktığında sizlerin yanında olmayı amaçlayan ve sizlere bu sorunları aşmada yardımcı olacak, iPhone teknik servis alanında uzman bir firmayız. Bütün hizmetlerimizi sizlere ilkeli hizmet anlayışıyla sunan ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir ekibiz.

iPhone X Şarj Soketi Değişimi Titizlik Gerektiren Bir İşlemdir

iPhone X şarj soketi değiştirme servisi, kesinlikle uzmanlık ve titiz bir çalışma gerektiren bir iştir. Bu nedenle hem kullanılacak malzemenin hem de kullanılacak parçaların istenilen kalitede olmaları gerekir. Bizler de teknik servisimize başvurduğunuzda, şarj soketinin onarımı mümkünse onarıyor, mümkün değilse orijinal yedek parçası ile değiştiriyoruz. Uzman ekibimizle bir hizmeti sadece dakikalar içerisinde yerine getiriyoruz.

iPhone X Şarj Soketi Değişimini Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunuyoruz

Teknik servis alanında başta yetkili iPhone servisi olanak üzere en çok görülen sorun; onarım ve değişim hizmetlerinin maliyetli olanıdır. Bizler de bunu bilerek iPhone X Şarj soketi arızaları ile ilgili sorunları sizlere daha az paraya mal olacak şekilde çözüyoruz. Bizlere başvurduğunuzda kesinlikle cebinizden çok daha az miktarda bir para çıkacaktır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone X Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir