iPhone X Ön Kamera Değişimi

iPhone X Ön Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone X Ön Kamera Değişimi

iPhone telefonlarınızda oldukça fazla işlevi olan ön kamera ekipmanında meydana gelen ve iPhone X ön kamera değişimi gerektiren tüm arızaları orijinal ve kaliteli ön kamera değişimi hizmeti ile ortadan kaldırıyoruz. Güvenilir bir teknik servis firması olmak motivasyonu ile bu sektörde bulunuyor ve tüm çözümlerimizde tamamen kaliteli ve orijinal yedek parçalardan faydalanıyoruz. Kesinlikle yan sanayi üretimi kalan yedek parça ya da malzemeler kullanmıyoruz. Bu sayede sizlerin hiç bir konuda mağdur olmamasını sağlamak istiyoruz. Kalite ve güven endeksli hizmetlerimizi aynı zamanda en uygun piyasa fiyatları ile sizlere sunarak ekonomik olarak da sizlere katkıda bulunuyoruz. Hızlı teslimat ve garantili çalışma sistemimizle de güven unsurunu sizlere somut olarak sunuyoruz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone X Ön Kamera Değişimi

Selfie çekmede en çok işimize yaran ön kamera, genellikle darbeler nedeniyle ortaya çıkan ve iPhone X Ön Kamera Değişimi gerektiren arızalar nedeniyle selfie çekme ya da görüntülü arama gibi özelliklerden mahrum kalmamıza neden olabiliyor. Hal böyle olunca bu kadar işlevi olan bir parçanın en yakın zamanda değişmesi zorunluluğunun ortaya çıkması da kaçınılmaz olmaktadır. Bu yüzden hemen güvenilir ve kaliteli bir teknik servis arayışına gireriz. Çünkü yetkili servisten alacağınız değişim hizmeti aşırı pahalı olacaktır. Bizler de bu sektörde işinin hakkını vererek çalışan ve müşteri memnuniyetini her konuda sağlayan bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Güvenilir Bir Teknik Ekibiz

Bu sektörde en eksik olan unsurun güven olduğunu bilen ve bu nedenle bu ilkeyi hizmetlerinde sizlere sunma motivasyonuyla çözüm üreten bir teknik servis sitesi olarak, iPhone X ön kamera arızaları nedeniyle ortaya çıkan mağduriyetleri ortadan kaldırırken tamamen orijinal yedek parçalar ile orijinal çözümler sunuyoruz. Yan sanayi yedek parçalar kullanmayarak hem telefonunuzun hem de ön kamerada meydana gelecek performans düşüşünün önüne geçiyoruz. Her değişimde her onarım hizmetinde daima kaliteli yedek parçalar kullanarak kalıcı ve kesin çözümler sunuyoruz.

Masraflarınızı Düşünen Bir Teknik Ekibiz

iPhone telefonlarının onarım ve parça değişimi gibi sorunları piyasada oldukça masraflı olan sorunlardır. Bu nedenle bu masrafları en alt düzeye düşürmek için iPhone X ön kamera değiştirme hizmetini sizlere piyasanın en düşük fiyat tarifesini sunarak yerine getiriyoruz. Böylelikle sizlere ekonomik bir katkı da sunmak istiyoruz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone X Ön Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek