iPhone X Hoparlör Değişimi

x Hoparlör Değişimi Fiyatı TL'dir.

iPhone X Hoparlör Değişimi
Özellikle müzik dinleme ve dışarıya ses vererek konuşma alışkanlıklarınızın kesilmesine neden olan iPhone X hoparlör değişimi sorununu sizler için en kaliteli şekilde ve kesinlikle yan sanayi yedek parçalar kullanmadan çözüyoruz. Bu nedenle teknik servis alanında kesinlikle benzeri olmayan fiyat tariflerini sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda tüm değişim, tamir, onarım hizmetlerini garantili olarak ve fatura keserek yerine getiriyoruz. Telefonlarınızı sadece 2 ya da 3 gün içerisinde size ulaşacak hızda tamir ediyoruz. Bu sayede sizleri fazla bekletmeden telefonlarınıza kavuşturuyoruz. Tüm personelimiz iPhone teknik servisinde tecrübeli ve kesinlikle uzman kişilerdir. Bu sayede gönül rahatlığıyla cihazlarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone X Hoparlör Değişimi

Özellikle müzik dinleme keyfimizin kesilmesine neden olan ve ses kalitesini düşüren yanda sıfıra indiren bir sorun olan iPhone X Hoparlör Değişimi sorunu artık teknik servisimizde alacağınız bir değişim hizmeti ile artık sorun olmaktan çıkacaktır. Çünkü hem bu değişim hizmetini sizlere sunarken kaliteli çözümler üretiyoruz hem de düşük ücret tarifleri ile de kazançlı çıkmanızı sağlıyoruz. Bu sayede benzersiz bir teknik servis hizmeti almanıza olanak tanıyoruz.

iPhone X Hoparlör Değişimi Süreci

Sizler, iPhone X hoparlör arızası nedeniyle bize telefonlarınızı emanet ettiğinizde öncelikle hoparlörde meydana gelen arızanın tamir ile giderilip giderilemeyeceğini kontrol ediyoruz. Çünkü tamirat daha az masraflıdır. Bu kontrol işleminde tamamen titiz ve hassas davranarak cihazınızın en ufak bir çizik dahi almasını engelliyoruz. Değişim gerekiyorsa kesinlikle orijinal hoparlör yedek parçası ile değişimi gerçekleştiriyoruz. Hiç bir değişim hizmetimizde kesinlikle yan sanayi ürünleri kullanmıyoruz. Çünkü iPhone X telefonlarının sizlere maliyetini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle yan sanayi yedek parça kullanmanın sizlere neden olacak zararların farkındayız.

Hesaplı Fiyat Tarifemizden Yararlanın

Kaliteli değişim hizmetinin yanından iPhone X hoparlör değiştirme işlemini sizlere sunarken piyasada görülmeyen fiyat tarifelerini sizlere sunuyoruz. Çünkü her yönüyle avantajlı ve dolayısıyla bir bütün olarak kaliteli hizmeti almanızı sağlamak istiyoruz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone X Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir