iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi Fiyatı 600 TL’dir.

Uygun fiyat prensibini müşterileriyle uygulamak isteyen bir teknik servis sitesi olarak, iPhone X batarya değişimi hizmetini bizden aldığınızda kazançlı çıkmanızı sağlamak hedefinde olan bir ekibiz. Aynı zamanda kalite kazancını da sizlere sunmak için batarya değişimini tamamen iPhone X orijinal bataryası ile yapıyoruz. Bu sayede yan sanayi batarya kullanımın patlamaya kadar gidebilecek risklerine karşı hem sizi hem telefonlarınızı koruyoruz. Tüm hizmetlerimizi 3 (Üç) ay garantili olarak yerine getiriyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak için hem hizmet sırasında hem de hizmet sonrasında sizlere kaliteyi sunuyoruz. Tüm bunlara ek olarak, batarya değişimini siz bizlere uğradığınızda dakikalar içerisinde gerçekleştiriyoruz. Şehir dışından bize ulaştığınızda ise sadece 3 ila 5 gün arasında telefonlarınızı sizlere ulaştırıyoruz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X batarya değişimi sorunu en çok karşılaşılan teknik sorunlardan biridir. Çünkü hiç bir akıllı telefon modelinde daha istenilen performansı gösterecek bir batarya modeli geliştirilmedi. Bu nedenle belli bir süre sonra aşırı kullanıma bağlı olarak bataryalar tükenir ve artık belki de dakikalar içerisinde enerjisi biter. Ayrıca yan sanayi şarj kablolarının ya da cihazlarının kullanılmasına bağlı olarak patlamaya kadar gidebilen batarya sorunları ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle telefonlarınızın batarya değişimini yapmanız gerekir. Bizler de bir teknik servis bayisi olarak batarya sorunlarını, bataryaları orijinali ile değiştirerek çözüyoruz. Aynı zamanda bu hizmeti sizlere avantajlı olarak sunuyoruz.

iPhone X Pil – Batarya Değişim Fiyatı

iPhone X batarya fiyatları içerisinde en düşük fiyatları sunan teknik servis firması olarak, sizlere her konuda ekonomik avantaj sağlayacak fiyatlar sunarak hizmet üretiyoruz. Bizler bu alanda kazan – kazan prensibinin sadece firmalar arasında geçerli bir prensip olmadığına inanıyor; bu sayede kazan-kazan ilkesini siz değerli ziyaretçilerimiz ile uygulamak istiyoruz. Düşük fiyatlarla sizler de kazanın istiyoruz. Batarya değişimini bizlerden yaparak çok kazançlı çıkacaksınız.
iPhone X pil – batarya değiştirme hizmetini Hızlı Teknik Servis olarak sadece fiyat avantajları ile sunmuyoruz. Ayrıca kalite avantajını da sizlere sunuyoruz. Kullandığımız tüm yedek bataryalar orijinal iPhone X bataryası olup değişimlerde bu orijinal bataryaları kullanıyoruz. Bu sayede telefonlarınızı yan sanayi yedek parça kullanmanın meydana getireceği risklerden koruyoruz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone X Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir