iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

240.00

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 240 TL’dir.

Yan sanayi şarj cihazlarının ya da kablolarının kullanılması, araç içinde kurulan şarj sistemleri ile şarj edilmesi gibi nedenlerle iPhone 8 Plus şarj soketi değişimi yapmanız gerekiyorsa artık endişelenmeye gerek yok. Çünkü teknik servisimizden bu soket değişimi hizmetini yetkili servisten çok daha düşük fiyatlara yapabileceksiniz. Üstelik iPhone servisinde uzman ekibimizle cihazlarınıza tırı davranılır. Şarj aleti değişimini de tamamen kaliteli ve orijinal yedek şarj soketi yedek parçaları ile değiştiriyorum. Her yönüyle kaliteli bir spor değişim teknik hizmeti için muhakkak teknik servisimizi denemelisiniz. Ayrıca cihazınız sadece hesaplı tamir edilmiyor, aynı zaman bir iki günde telefonunuz elinize geçiyor.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

Telefonunuz artık şarj almıyorsa çeşitli nedenlerden dolayı şarj soketi artık fonksiyonunu kaybetmiştir ve iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi teknik servisi hizmetini almanız gerekir. iPhone 8 Plus cihazlarında şarj soketi arızası bizleri en çok mutsuz edebilecek durumlardan biridir. Çünkü zaten akıllı telefon bataryaları kısa ömürlüdür. Şarj soketi de arıza yaparsa artık telefonumuzkullanılma hale gelir. Ancak teknik servisimizden cihazınızın şarj soketini kalitelisi ve orijinaliyle değiştirebilir ve telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hesaplı Fiyatlar Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus şarj soketi arızası çarpma, sıvı teması, yan sanayi şarj ekipmanlarının kullanılması, araç içindeki şarj sistemleri ile şarj etme veya aşırı kullanım nedeniyle meydana gelebilir. Cihazınızı kullanmaya devam edebilmeniz için soketi değiştirmeniz gerekir. Ancak teknik servis bu durumu garanti kapsamı dışında sayar ve size oldukça kabarık bir fatura çıkarır. Fakat teknik servisimizde soket değişimini oldukça hesaplı olacak fiyatlardan yapıyoruz.

Orijinal Şarj Soketi Değişimi

Teknik servisimizde iPhone 8 Plus şarj soketi değiştirme hizmetini aldığınızda tamamen profesyonel çalışanlarımız değişimi dakikalar içerisinde gerçekleştirecektir. Aynı zamanda şarj soketi bütünüyle orijinal yedek parça ile değiştirilerek cihazınızın kalitesi korunur. Kısa bir süre içerisinde değişim gerçekleşir ve telefonunuz kullanımınıza sunulur. Sitemizden kaliteli, hesaplı ve hızlı bir teknik servis hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir