iPhone 8 Kasa, Kapak Değişimi

iPhone 8 Kasa, Kapak Değişimi Fiyatı

Uygun fiyatlar üzerinden kaliteli hizmet almak isteyenler servisimiz ile yapacakları görüşme sayesinde iPhone 8 Kasa, Kapak Değişimi fiyatı konusunda bilgi alabilirler. Değişim işlemleri yapılırken ekibimiz gerekli itinayla göstererek oluşabilecek her türlü soruna karşı önlem almaktadır. Farklı nedenlerden dolayı özellikle telefonunuzda oluşan arızaların giderilmesi konusunda servisimiz ile iletişime geçerek sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kesintisiz hizmet anlayışıyla sürdürmüş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak istediğiniz her durumda canlı destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler ile taleplerinizi iletebilirsiniz. Her türlü soruna karşı çözüm odaklı yapılan çalışmalar kısa sürede sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

iPhone 8 Kasa ve Kapak Arızaları

Kullanıcılar zaman içerisinde oluşabilecek sorunlara karşı iPhone 8 modelleri için servis hizmeti almak istedikleri her durumda servisimiz ile iletişime geçerek yapacakları talepler doğrultusunda kısa sürede geri dönüş elde edebilirler. Uzman kadromuz ile yapmış olduğumuz çalışmalar her türlü sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamaktadır. Telefonunuzdan daha yüksek verim elde etmek istediğiniz her durumda oluşan arızalara karşı servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefonunuzun düşmesi veya darbe alması durumunda kasaya da kapan kırılması söz konusu olabilir. Bu nedenle iPhone 8 kasa kapak arızaları ve çözümleri konusunda servisimiz ile iletişime geçerek yapacağınız talepler sayesinde kısa sürede kaliteli hizmet alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz farklı renk seçenekleri üzerinden yapılacak olan değişim işlemleri telefonunuzu farklı renklerde kullanma imkanı sağlamaktadır.

 

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 8 Kasa, Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir