iPhone 8 Batarya Değişimi

250.00

iPhone 8 Batarya Değişimi Fiyatı 150 TL’dir.

Uzun süreli kullanım nedeniyle batarya da oluşan arızalara karşı iPhone 8 batarya değişimi sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamaktadır. Zaman içerisinde özellikle bataryanın verimini getirmesi nedeniyle sorunlar yaşanması söz konusu olabilir.

  • Bataryanın aşırı derecede şişmesi halinde,
  • Şarjın kısa sürede bitmesi halinde,
  • Telefonun tamamen şarj olması halinde kısa sürede bitiyor ise,
  • Telefonun şarj olmaması halinde,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede duruma müdahale edilerek herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkânı elde edilmesi sağlanmaktadır. Orijinal parçaları ile yapılan değişim işlemleri sorunsuz kullanım imkânı sağlar.

 

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 8 Batarya Değişimi Fiyatı

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde talep etmeniz halinde telefonunuz için servis hizmeti alabilirsiniz. Yapılacak kontrollerin ardından belirlenen arıza durumuna karşı çözüm getirilerek telefonunuzun yeniden sorunsuz şekilde çalışır duruma getirilmesi sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar her durumda sorunsuz şekilde kullanmanız için telefonunuzda oluşan arızaların giderilmesini sağlamaktadır.

Servis ekibimiz şikâyetleriniz doğrultusunda yapacakları kontroller sayesinde sorunun kısa sürede belirlenmesini sağlamaktadır. Belirlenmiş olan iPhone 8 batarya değişimi fiyatı konusunda bilgi almak isteyenler sistem üzerinden servisimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirler. Kesintisiz sunmuş olduğumuz servis hizmetleri oluşabilecek her türlü duruma karşı kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Kısa sürede yapılan değişim işlemlerinin ardından telefon sorunsuz şekilde kullanıma hazır sizlere teslim edilmektedir.

iPhone 8 Batarya Arızalarına Çözüm

Özellikle telefonunuzun uzun süre şarj tutmaması halinde servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde iPhone 8 modelleri için ihtiyaç duyduğunuz her durumda profesyonel yardım alabilirsiniz. Farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek şarj sorunlarına karşı bataryanın değiştirilmesi sorunsuz kullanım imkânı sağlamaktadır. Alanında uzman olan kadromuz ile yapmış olduğumuz çalışmalar her durumda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet verilmesini sağlamaktadır.

Şikâyetleriniz doğrultusunda yapılacak olan kontroller sayesinde iPhone 8 batarya arızaları nedenleri belirlenerek duruma müdahale edilmektedir. Canlı destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler ile her türlü soruna karşı profesyonel destek alabilirsiniz. Şikâyetlerinizi belirtmeniz durumunda arızanın nedeni ve ne şekilde çözüleceğini gibi pek çok farklı konuda yardım alabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 8 Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir