iPhone 8 Arka Kamera Değişimi

iPhone 8 Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 8 Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun düşmesi halinde veya darbe alması durumunda kameranın arızalanması sorununun çözülebilmesi adına iPhone 8 arka kamera değişimi ile taleplerinizi karşılamaktayız.

  • Arka kameranın kırılması durumunda,
  • Arka kameranın aşırı derecede çizilmesi veya çatlaması halinde,
  • Kameranın çalışmaması durumunda,
  • Görüntünün tamamen karanlık olması halinde,

Servis ekibimiz gerekli kontrolleri sağlanmasının ardından kamerada oluşan arıza durumlarına karşı çözüm odaklı çalışma yapmaktadır. Kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından telefonunuz sorunsuz şekilde kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 8 Arka Kamera Değişimi Fiyatı

Değişim işlemlerinin kısa zamanda tamamlanması özellikle kamerada oluşan arızaların giderilmesini sağlamaktadır. Kameranın net görüntü almaması, kırılması veya arızalanması halinde yapacağınız talepler ile servisimiz sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Kesintisiz hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde her talebinizi kısa süre içerisinde karşılanmasını sağlamaktayız.

Yapılacak olan değişim işlemleri için belirlenmiş olan iPhone 8 Arka Kamera Değişimi fiyatı uygun fiyatlar üzerinden hizmet almanızı sağlamaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak istediğiniz her durumda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde detaylı bilgi edebilirsiniz. Değişim işlemleri talepleriniz karşısında kısa süre içerisinde tamamlanarak telefonunuz kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

iPhone 8 Arka Kamera Arızası Çözümü

Arka kameranın kırılması veya arızalanması halinde iPhone 8 kullanıcıları servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler. Orijinal parçalar ile yapılacak olan değişim işlemleri sorunsuz kullanım imkanı sağlamaktadır.

Değişim işlemleri özellikle kameranın çalışmaması veya kırılması halinde sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Servisimiz bu konuda kullanmış olduğu orijinal parçaları ile en iyi hizmeti almanızı ve kısa süre içerisinde cihazınızın yeniden çalışır duruma getirilmesini sağlamaktadır.

 

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 8 Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir