iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

165.00

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 165 TL’dir.

Kullanıcılar zaman içerisinde telefonda şarj problemi yaşamaları halinde iPhone 7 Plus şarj soketi değişimi soket kısmında oluşan problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Değişim konusunda uzman kadromuzun donanım kısmında çalışan ekip ilgilenir.

  • Telefonunuz şarjı almıyorsa,
  • Telefonun şarj soketi kısmında oynama oluyorsa,
  • Telefonun soket kısmının oynatılması durumunda şarj alıyorsa,
  • Uzun süre şarjda kalmasına rağmen şarjı dolmuyor ise,

Özellikle telefonunuzun soket kısmında oluşabilecek arızalar şarj problemi yaratmaktadır. Bu nedenle yapılacak değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan kullanılmasını sağlayacaktır. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan kontrollerin ardından orijinal parçaları ile yapılan değişim işlemleri sorunsuz kullanım imkanı sağlamaktadır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

Şarj soket kısmında oluşan arızaların giderilmesi için yapılacak müdahaleler konusunda iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi fiyatları üzerinden değişim işlemi yapılmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler sistem üzerinden yapacakları incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirler. Yapılacak çalışmaların ardından telefonunuz kısa süre içerisinde kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir

iPhone 7 Plus Şarj Soket Arızaları

Servis ekibimiz her türlü soruna karşı gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından en iyi sonucu elde edebileceğiniz şekilde duruma müdahale etmektedir. Kesintisiz hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar iPhone 7 Plus telefonlarınızda oluşabilecek her türlü soruna karşı servis hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek