iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi

iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzda oluşacak olan kamera sorunlarına karşı iPhone 7 Plus arka kamera değişimi sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı kameranın çalışmaması halinde yapılacak olan müdahaleler arasında yer almaktadır.

  • Kameranın kırılması halinde,
  • net görüntü almaması halinde,
  • Darbe nedeniyle çatlaması durumunda,
  • Her türlü kamera arızasında,

Servis ekibimiz tarafından yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek olan soruna uygun şekilde müdahale edilmektedir. Kamerada oluşan arızaların giderilmesi açısından orijinal parçalar ile yapılacak olan değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan aynı şekilde sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Servisimiz uzman kadrosuyla bu alanda kaliteli hizmet almanızı sağlayacak şekilde hizmet vermektedir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi Fiyatları

Belirlemiş olduğumuz iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler sitemiz üzerinden yapacakları incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirler. Kesintisiz sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde yapacağınız talepler doğrultusunda en kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirsiniz. Uzman kadromuz her türlü sorunda çözüm odaklı çalışma yapmaktadır.

Arka kameranın kırılması veya çatlaması gibi durumlarda değişim işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Özellikle orijinal parçalar ile yapılacak olan değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Servisimiz bu alanda sizlere yardımcı olarak ihtiyaç duyduğunuz her durumda kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından telefonunuzun sorunsuz şekilde çalışır durumda teslim edilmesini sağlamaktadır.

iPhone 7 Plus Arka Kamera Arızaları

Servisimiz iPhone 7 Plus telefonlar için oluşabilecek her türlü arıza durumuna karşı sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalarda özellikle oluşan arızaların giderilmesi için orijinal parçaları ile değişim işlemlerini yapılmasını sağlayarak kaliteli hizmet sağlamaktayız. Servisimiz canlı destek hattı ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda kısa süre içerisinde geri dönüş elde etmenizi sağlamaktadır.

Farklı durumlar karşısında iPhone 7 Plus arka kamera arızaları kameranızın çalışmasını engelleyebilir. Bu nedenle yapılacak kontroller ile servis ekibimiz sorunun asıl kaynağını belirleyerek duruma müdahale etmektedir. Son teknolojik ekipmanlar ile yapacağımız kontrollerin ardından belirlenecek arıza durumlarına karşı değişim işlemleri yapılarak kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini sağlamaktayız.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir