iPhone 7 Kasa, Kapak Değişimi

iPhone 7 Kasa, Kapak Değişimi Fiyatı TL’dir.

Kasa – Kapak Değişim Hizmetleri

Firmamız telefon kasa ya da kapak değişimini aynı gün içerisinde gerçekleştirir. Telefonların dış yüzeyinde meydana gelen tüm deformeler de bu değişiklik ile ortadan kalkar. Hizmetlerimizin ve fiyatlarımızın bilgisine ulaşmak için canlı destek birimimizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde canlı destek birimi oluşturarak; bize ulaşmanızı kolay hale getirdik. Bu sayede merak ettiğiniz her konuda anında bize ulaşabilirsiniz.

Kimi zaman insanlar cihazlarının dış kapağında bulunan deformelerden rahatsızlık duymadıklarını dile getirir. Ancak, ileride cihazınızın iç donanımına da zarar verme olasılığı bulunan bu sorundan kurtulmak gerekir.

Firmamız iPhone 7 kasa – kapak değişimi konusunda yetkili elemanlar ile çalışır. Bu sayede Apple yetkilisi ustalar tarafından cihazınızın kapak değişimi sağlanır. Üstelik şehir dışından kargo yolu ile gönderilen telefonlar 3 iş günü içerisinde tekrar teslim edilir. Bu sayede firmamıza başvurarak oldukça hızlı hizmet olanağından da yararlanırsınız.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 7 Kasa, Kapak Değişimi

Cihazınızın dış kısmında oluşan her türlü problem için iPhone 7 Kasa, Kapak Değişimi firmamız aracılığı ile gerçekleşir. Cihazın düşmesi ya da sert bir nesneye çarpması son derece sık rastlanan bir durumdur. Bu durum karşısında cihazın eski görünümüne tekrar ulaşmasını, kasa – kapak değişikliği ile sağlarız.

Kasa – kapak değişimi için sadece cihazın ciddi zarar alması gerekmez. Dış görünüşü ile ilgili sizi rahatsız eden her durumda bu değişiklik gerçekleşebilir. Örneğin insanların cihazlarda istemediği görüntülerden biri de cihazda meydana gelen renk değişiklikleridir. Siz de cihazınızdaki renk değişikliklerinden kurtulmak için hızlı teknik servis firmamızı tercih edebilirsiniz. Garantili hizmeti sayesinde firmamız uzun süre kullanabileceğiniz kasa – kapak değişikliğini gerçekleştirir.

Cihazının, ezilme, çizilme, renk değişikliği ya da darbe durumu karşısındaki şekil bozukluklarını kasa , kapak değişimi ile ortadan kaldırıyoruz. Kimi zaman ne kadar dikkat etsek de telefonda bir takım çizilmeler oluşabilir. Ancak bu durumda bazı insanlar cihazlarını bu şekilde kullanmak istemezler. Çünkü onlar için dış görünüşleri son derece önemlidir. Siz de cihazınızın dış görüşünden memnun değilseniz hızlı teknik servis firmamızdan kasa – kapak değişimini isteyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 7 Kasa, Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir