iPhone 7 İç Kulaklık Değişimi

iPhone 7 İç Kulaklık Değişimi Fiyatı TL’dir.

Telefon görüşmelerinizdeki ses gelmeme problemlerinden iPhone 7 iç kulaklık değişimi ile kurtulabilirsiniz. Telefon ile konuşurken ses şikâyeti yaşıyorsanız; sorun muhakkak iç kulaklık ile alakalıdır. Firmamız yaşadığını bu problemi anında ortadan kaldırır. Siz de bu sayede sorunsuz görüşmelere yapabilirsiniz.

İç kulaklık aslında cihazın ahizesidir. Bu nednele tüm sesin iletildiği yerdir. Eğer telefonla konuşurken;

  • karşı tarafın sesini duymuyorum,
  • ses bazen net çıkıyorken; bazen de ortadan gidiyor,
  • ses ile birlikte bir cızırtı da duyuyorum

şikâyetiniz var ise firmamıza başvurmanız gerekir. Hızlı teknik servis firmamız sorunun nedeni olan iç kulaklık arızasını; orijinal parça ile değiştirerek ortadan kaldırır. Siz de sorunsuz görüşmelerinize devam etme olanağı elde edersiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 7 İç Kulaklık Değişimi

iPhone 7 İç Kulaklık Değişimi, sesin karşı taraftan iyi bir şekilde gelmediği durumlarda ortaya çıkar. İç kulaklık son derece hassas bir cihazdır. Bu nedenle cihazın darbe alması, yere düşmesi ya da toz veya sıvı teması gibi durumlarından hemen etkilenir ve bozulur. Sıklıkla karşımıza çıkan bu problemin giderilmesi için, cihazınızı firmamızın usta ellerine emanet edebilirsiniz.

iPhone 7 İç Kulaklık Değişim Hizmetleri

Firmamızın size sunduğu tüm hizmetler garanti kapsamındadır. Bu nedenle de firmamız üzerinden hizmet talep ederken içiniz rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

İç kulaklık değişimini ve tüm parça değişimlerini Apple yetkili elemanlar gerçekleşir. Firmamıza iPhone 7 cihazlarını gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Yapılan işlemler sonucunda, cihazınızı uzun süre yüksek performans ile kullanmanın keyfine ulaşabilirsiniz.

Firmamız sadece orijinal parça ile çalışır. Garantili hizmet anlayışımızın temel nedeni de bu çalışma anlayışımızdır. Değişmesi gereken iç kulaklık ve diğer parçalar, orijinal Apple parçalarıdır. Bu sayede kaliteli cihaz kullanımına devam edebilirsiniz.

İç Kulaklık Değişim Hizmetlerine Ulaşım

Yaşadığınız iPhone 7 iç kulaklık problemlerinde firmamızın canlı destek bölümüne başvurabilirsiniz. Web sitemizde sizin için canlı destek birimi hizmet verir. Bu sayede sorunlarınızın çözümü ve fiyatlarımız hakkında en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin için üstün hizmet sağlayan firmamızdan ister aynı şehirden, isterseniz de şehir dışından yararlanabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 7 İç Kulaklık Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir