iPhone 7 Arka Kamera Değişimi

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

Arka Kamera Değişim Hizmetleri

Cihazın arka kamerası pek çok nedenden dolayı bozulabilir. Bunların içinde en çok karşılaşılan çizilmelerdir. Arka kamera çizildiği zaman görüntü kalitesi düşer. Bu durum da kişilerin istediği görüntülere ulaşamamasına neden olur.

Telefon arka kamera bozulmalarının bir diğer nedeni de cihazın düşmesi sonucu kameranın kırılmasıdır. Bu durumda görüntü oluşmaması ortaya çıkar. Arka kamera değiştirilerek sorundan kısa sürede kurtulma sağlanır.

Arka Kamera Değişim Hizmetlerine Ulaşım

Firmamız tüm bu sorunlar nedeni ile oluşan arka kamera bozukluklarında; yetkili elemanlar tarafından kameranın değiştirilmesi işlemini uygular. Üstelik cihazınızı firmamıza getirdiğinizde birkaç saat içerisinde sorunu hallederek size iade ederiz.

Firmamıza, şehir dışından da ulaşma olanağı sunar. iPhone 7 arka kamera problemlerinde firmamıza cihazınızı göndermeniz yeterlidir. Firmamız hemen arka kamerasını değiştirdiği cihazı size tekrar gönderir. Kargo ile 3 iş günü içerisinde cihazınızı teslim alabilirsiniz. Firmamızı tercih ederek orijinal yedek parça ve Apple yetkili hizmetine de sahip olabilirsiniz. iPhone cihazlarınızın her türlü sorunu için firmamızı tercih edebilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi

Cihazınız ile çektiğiniz fotoğrafların görüntü kalitesinin düşmesi sorunundan iPhone 7 Arka Kamera Değişimi ile kurtulmak olanaklıdır. Kimi zaman kullanıcılardan arka kamera ile ilgili çok sayıda şikâyet gelir. Siz de;

  • çektiğiniz fotoğrafların görüntü kalitesini düşük buluyorsanız,
  • görüntünün tam olarak odaklanmadığını düşünüyorsanız,
  • çektiğiniz fotoğrafların ışık ayarında bir sorun oluşuyorsa; firmamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Hızlı teknik servis firmamız, bu tür sorunları ortadan kaldırmak için arka kamera değişikliğini gerçekleştirir. Bu sayede siz de çektiğiniz fotoğraflarda arzu ettiğiniz kaliteye ulaşma olanağı elde edebilirsiniz. Sizin için en iyi şekilde hizmet veren firmamız aracılığı ile iPhone 7 telefonlarınızın tüm sorunları için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone 7 cihazlarda meydana gelen görüntü kalitesini eski kaliteye çekmek için; arka kamera değişimi firmamız tarafından gerçekleşir. Üstelik değişen kamera yine orijinal yedek parçadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca kameranızı eski kalitesinde kullanmaya devam edersiniz. Firmamız bu konuda size garanti hizmeti de sunar. Siz de firmamıza başvurarak garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 7 Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir