iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi

100.00

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

Teknik servisimizden iPhone 6S Şarj soketi değişimi hizmetini en kaliteli ve en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. iPhone 6S cihazlarınız genellikle orijinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması, araçta şarj etme, mobil şarjmatik cihazlarında şarj etme, yan sanayi şarj kablosu kullanma gibi nedenlerden dolayı şarj soketinde arızalar meydana gelebilir. Bu arızaların giderilmesi için şarj soketinin değişmesi gerekir.

iPhone 6S Orijinal Şarj Soketi Değişimi

Şarj soketiN de meydan gelen sorunları gidermek için Apple yetkili teknik servisinden yapacağınız soket değişimi ekonomik olarak bütçenize ağır gelebilir. Çünkü sunulan fiyatlar çok yüksek fiyatlardır. Ancak bizler, iPhone 6S şarj soketi değiştirme hizmetini çok daha uygun fiyatlara sunan bir teknik servis ekibiyiz. Ayrıca şarj soketi değişiminde her zaman orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Bu nedenle kaliteli ve kalıcı bir çözümü sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamanın birinci yolu olarak güvenilir ve kaliteli bir değişim hizmeti sunmak olarak görüyoruz.

Hesaplı iPhone 6S Şarj Soketi Değiştirme

iPhone teknik servisinde uzman bir ekip olarak sunduğumuz tüm bakım, onarım ve değiştirme hizmetlerini sizlere çok hesaplı fiyatlardan sunarak her konuda sizleri memnun etmeyi hedefliyoruz. Bir diğer önemsediğimiz konu da kısa bir zaman dilimi içerisinde iPhone 6S telefonlarınızdaki arızaları gidermektir. Bu nedenle iPhone 6S şarj soketi arızaları ile ilgili çözümlerimizi de en kısa zamanda sunuyor ve telefonlarınızı sizlere teslim ediyoruz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek