iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi

150.00

iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 150 TL’dir.

Cihazınız şarj olurken sıkıntı yaşıyorsa; iPhone 6s Plus şarj soketi değişimi ihtiyacınız olabilir. Özellikle cihaza sürekli olarak şarj aleti soketi girip çıkıyorsa; soket bozulabilir. Bu durumda da kullanıcı pek çok şikâyet dile getirir.

  • iPhone 6s Plus cihazım şarj olmuyor,
  • iPhone 6s Plus şarj soketim sorunlu, çünkü telefonum bazen şarj oluyor. Bazen de şarj olmuyor,
  • Cihazımın şarj giriş yerinde bozulma var,
  • iPhone 6s Plus cihazım şarj olurken çok fazla ısınma yaşıyor gibi sorunlar ile siz de kimi zaman karşılaşabilirsiniz.

iPhone 6s Plus cihazlarda karşılaşılan tüm bu sorunların nedeni şarj soketi bozulmasıdır. Hızlı teknik servis firmamız aracılığı ile şarj soketi değişimi yaparak sorundan kurtulabilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi

Cihazın şarj olmadığı durumlarda sorundan kurtulmanın çözümü, iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi olabilir. Firmamız bu konuda size gerekli hizmeti verir. Firmamızdan hizmet almak için sitemizde yer alan canlı destek bölümüne sorununuzu bildirebilirsiniz.

Şarj Soketi Bozulmalarının Nedenleri

  • Şarj soketinde meydana gelen bozulmaların ilk nedeni telefonu sürekli şarja takıp çıkarmaktır. Soketi sürekli takmak ve çıkarmak bir süre sonra bozulmalara neden olur.
  • Orijinal olmayan adaptör kullanmak da şarj soketi bozukluklarına neden teşkil eder.
  • Pek çok insan trafikte araç içerisinde cihazını şarj eder. Ancak araç şarj aletlerini kullanmak sokete zarar veren bir durumdur.
  • Orijinal ürün kullanmak; iPhone 6s Plus cihazlarınızın uzun ömürlü olması için son derece önemlidir. Bu nedenle orijinal olmayan USB kullanımı da sokette bozulmaya yol açar.
  • Sıvı teması ya da tozlanma gibi bakımı ihmal etme durumları da soketin çalışmamasını ortaya çıkarır.

Şarj Soketi Değişim Hizmetleri

Yaşanılan sorunlar sonucunda; telefonunuzun şarj olması aksıyorsa firmamıza başvurabilirsiniz. iPhone 6s Plus şarj soketi konusunda en uygun hizmete hızlı teknik servis farkı ile ulaşabilirsiniz. Firmamız kargo ile gönderilen cihazların da bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle de şehir dışında olan müşterilerimizin; cihazlarında meydana gelen şarj soketi sorununu da firmamız anında değiştirerek giderir. Cihazınızı size tekrar 3 iş günü içerisinde teslim eder.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir