iPhone 6S Plus Kasa, Kapak Değişimi

iPhone 6S Plus Kasa, Kapak Değişimi Fiyatı TL’dir.

İphone 6S Plus Kasa Kapak Değişimi

iPhone 6S Plus kasa kapak değişimi gerektiren tüm kırılma, çatlama, çizilme sorunlarını en iyi kalitede orijinal yedek parçalarla gideriyoruz. Sunduğumuz hesaplı fiyat tarifesi ile de ekonomik olarak da kazançlı çıkmanızı sağlıyoruz. Her yönüyle bir kaliteli teknik servis hizmeti sunuyoruz. iPhone teknik servisinde uzman personelimiz ile de sizlere etkin ve pratik çözümler sunuyoruz. En kısa sürede iPhone 6S Plus sorunlarını gidererek ayrıca kısa bir zamanda cihazlarınızı sizlere teslim ediyoruz. Bizler güvenilir olmasıyla ve çözüm kalitesiyle sektörde farkını ortaya koymuş ve her konuda müşteri memnuniyetini sağlama başarısını gösteren bir teknik servisiz. Kaliteli çözümler arıyorsanız; sizler için buradayız.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6S Plus Kasa, Kapak Değişimi

iPhone 6S Plus Kasa, Kapak Değişimi en sık görülen sorunlardan biridir. Çünkü telefon kullanırken ya da yanımıza taşırken dikkatsiz olmamızın sonucunda telefonlarımız yere düşebilir ve kasa kapak parçalarının hasar görmesine neden olabilir. Çizilme, kırılma ya da diğer türlü hasarları teknik servisimiz ile gidebilirsiniz. Bu tür sorunlar genellikle kasa kapak değişimini gerektirir. Kasa ya da kapak değişimi için yetkili servise başvurduğunuzda garanti kapsamı dışında bırakılır ve sizlere çok yüksek fiyatlar söylenir. Teknik servisimizden bu hizmeti çok daha avantajlı fiyatlara alabilirsiniz.

Hesaplı Bir Teknik Servis Hizmeti

Akıllı telefonlar genelde garantili satılır. Ancak günümüzde garanti kapsamı o kadar daralmıştır ki neredeyse her sorun kullanım hatası olarak kabul edilir. Aynı zamanda kullanım hatası olsa da inanılmaz yüksek fiyatlar ile hizmetleri sunulur. Bu nedenle iPhone 6S Plus Kasa, Kapak Değişimi sizlere maliyetli olabilir. Ancak bizleri tercih ettiğinizde, bu sorun tamamen aşılmış olacaktır. Bizler çok daha düşük fiyatlardan sizlere kasa kapak değişimi hizmetini sunuyoruz.

Kaliteli ve Orijinal Bir Teknik Servis Hizmeti

Uygun fiyatların yanında ayrıca servislerimizde kaliteyi de sunuyoruz. Özellikle yedek parça konusunda hassas davranıyoruz. Tüm onarım ve değişim hizmetlerinde olduğu gibi iPhone 6S Plus kapak değişimi ve kasa değişiminde de orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Bu sayede kalıcı çözümleri kaliteli bir şekilde sunmak istiyoruz. Bizler, her yönüyle güvenilir ve müşteri memnuniyetini sağlayan bir teknik servisiz. Ayrıca kısa bir süre içerisinde de cihazlarınızı sizlere teslim ediyoruz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6S Plus Kasa, Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir