İndirim

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

260.00 220.00

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Fiyatı 300 TL'dir.

Sizlere, iPhone 6S Plus ekran değişimi hizmetini en hesaplı fiyatlardan sunuyoruz.
Yetkili servisin aşırı fiyatlarına karşı bizler, bu fiyatların yarısından bile daha az fiyatlarla bu servisi sunuyoruz.
Ayrıca ekran değişimi gerektiğinde tamamen orijinal iPhone 6S Plus yedek ekranını kullanıyoruz.
Apple teknik servisinde uzman çalışanlarımız ile pratik ve titiz bir teknik servis hizmetini sizlere sunuyoruz.
Kırılma, çatlama, düşme ya da sıvı teması gibi herhangi bir nedenden dolayı iPhone 6s Plus cihazınızın ekranını değişmesi gerekiyorsa; sadece kısa bir zaman dilimi içerisinde ekranı değiştirip cihazınızı sizlere teslim ediyoruz. Biz, her yönüyle kaliteli ve her yönüyle hesaplı bir iPhone 6S Plus teknik servis hizmeti sunuyoruz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

İPhone 6S Plus cihazınız yere düştüğünde, bir yere çarptığınızda ya da cebinizde iken herhangi bir sebeple ekranı kırıldığında, yetkili serviste iPhone 6S Plus ekran değişimi için oldukça fazla bir miktarda parayı gözden çıkarmanız gerekir.Teknik servisimizde, yetkili servisin sunduğu fiyatın yarısından bile çok daha az bir fiyatla iPhone 6S Plus telefonlarınızın ekran değişimini yapıyoruz. Apple teknik servis konusunda uzman bir teknik servis olarak, ekran değişim hizmetinin en iyisini sizlere sunuyoruz.

Bizler, hizmet olarak kaliteyi önemseyen bir teknik servis firmasıyız. Müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amacımızdır. Bunun için ilk önemsediğimiz unsur değişim gerektiren arızalarda iPhone 6s Plus orijinal yedek parçalarını kullanmaktır. iPhone 6S Plus ekran değiştirme hizmetimizde de tamamen orijinal iPhone 6S Plus ekranı kullanıyoruz. Aynı zamanda değişimi yaparken telefonunuza hassas davranıyor ve herhangi bir zarar görmemesi için titiz çalışıyoruz. Bu sektörde iPhone 6S Plus ekran değişimi sorununu en kaliteli şekilde çözüyoruz

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Hizmetlerimiz

•iPhone 6s cihazınızın ekranında yaşadığınız sıkıntı için bize ulaştığınızda telefonunuz en geç 3 iş günü içerisinde size tekrar ulaşır.
Bu sayede uzun zaman boyunca telefonsuz idare etmek probleminden de kurtulabilirsiniz.

•Telefon ekranları, dış ekran ve iç ekran olarak ikiye ayrılır. Eğer telefonunuzda çatlak var ama telefon çalışıyor ise problem temas ettiğiniz alanda yani dış ekrandadır. Görüntünün oluşmaması ya da dokunmatiğin etkilenmesi gibi sorunlar ise iç ekranın sorunudur. Firma olarak iPhone 6s Plus cihazınızın hem iç hem de dış ekran sorunlarını profesyonel uygulamalar ile değiştiririz.

•Telefon ekranı değiştirme işlemi ortalama olarak yarım saat civarındadır. Eğer hızlı teknik servis firmamıza telefonunuzu getirirseniz; bu kısa süre içerisinde ekran değişimini gerçekleştiririz. Şehir dışından da kargo yolu ile iPhone 6s plus cihazınızı gönderebilirsiniz. Bu durumda da üç gün içerisinde cihazınıza tekrar kavuşabilirsiniz.

iPhone 6s Plus model cep telefonunuzda sadece ön cam kırık, görüntü geliyor ve dokunmatik işlemiyor ise komple ekran değişimi yerine dokunmatik ön cam değişimi işlemi yapılabilir. Teknik servisimiz tarafından yapılacak olan iPhone 6s Plus dokunmatik ön cam değişimi fiyatı 200 TL’dir.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone 6s Plus Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek