iPhone 6s Plus Batarya Değişimi

200.00

İphone 6S Plus Batarya Değişimi 120 TL’dir

iPhone 6S Plus cihazın bataryası aşırı ısınmadan, yan sanayi şarj aletleri kullanmadan ya da başka herhangi bir sebepten dolayı kullanılamaz hale gelmiş ya da artık kısa bir sürede şarjı bitiyorsa iPhone 6S Plus için batarya değişimi gerekir. Bizler de iPhone 6S Plus cihazlarınızın bataryalarını kısa bir sürede, yetkili servise kıyasla çok daha uygun fiyatlara, tamamen orijinal iPhone bataryası kullanarak değiştiriyoruz. Her yönüyle kaliteli ve düşük fiyatlı bir iPhone 6S batarya değişimi hizmetini asilere sunuyoruz. Ayrıca uzman teknik servis personellerimiz ile değişim işlemini pratik olarak ve titizlikle yapıyoruz. Hesaplı, orijinal ve pratik bir batarya değişimi için bizleri seçebilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6S Plus Batarya Değişimi

iPhone 6S Plus batarya değişimi, iPhone yetkili servisi ile yapıldığında sizlere pahalıya mal olacaktır. Çünkü batarya değişimi gerektiren tüm sorunlar kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve garanti servisi dışında sayılır. Bu nedenle değişim için çok büyük fiyatlar sunulur. Ancak batarya değişimi konusunda sizlere daha hesaplı çözümler sunan bir teknik servis olarak, yetkili servisin neden olacağı yüklü masrafı ortadan kaldırıyoruz. Sadece bir kaç dakika içerisinde cihazınızın bataryasını değiştirip sizlere teslim ediyoruz. Eğer uzak yerlerden bize ulaşmışsanız sadece 1-2 gün içerisinde cihazınız elinize geçiyor.

Orijinal iPhone 6S Yedek Bataryaları

iPhone 6S Plus cihazlarınızda meydana gelen batarya arızaları nedeniyle iPhone 6S Plus batarya değiştirme işleme gerekiyorsa; değişimi orijinal yedek batarya ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem telefonunuzun orijinalliğini bozmuyoruz hem de yan sanayi batarya kullanımından kaynaklanacak olan tüm riskleri ortadan kaldırıyoruz. Bizler, güvenilir bir teknik servis olmayı önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Bunun için de kesinlikle yan sanayi yedek parçalar kullanmıyoruz. Çünkü biz, kalıcı çözümler sunan bir teknik servis bayisiyiz.

Kısa Sürede Teslimat ve Hesaplı Fiyatlar

Orijinal yedek parça kullanımının yanında aynı zamanda hızlı ve pratik bir şekilde batarya değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Apple teknik servis uzmanı personellerimiz iPhone 6S Plus batarya sorunu ile ilgili tüm çözümleri titizlikle sunar. Değiştirme işlemlerinde de bu titizlikle çalışır. Hesaplı, orijinal ve hızlı bir batarya değiştirme hizmeti için mutlaka bizleri seçin.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6s Plus Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir