iPhone 6S Plus Arka Kamera Değişimi

iPhone 6S Plus Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 6S Plus Arka Kamera Değişimi

Çarpma veya düşürme gibi herhangi bir nedenle ortaya çıkan arka kamera arızalarını kısa bir zaman dilimi içerisinde gideriyoruz. Bünyemizde çalışan her bir personelimiz iPhone 6s Plus teknik servisinde uzman kişilerdir. Dolayısıyla tamamen memnun kalacağınız bir teknik servis hizmetini bizlerden alabilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6S Plus Arka Kamera Değişimi

Bizler, iPhone 6S Plus teknik servisinde uzman ve tecrübeli bir ekip olarak iPhone 6S Plus Arka Kamera Değişimi hizmetini sunuyoruz. iPhone 6s Plus telefonlarınız elinizden düştüğünde, bir darbeye maruz kaldığında, sıvı ile temas ettiğinde veya diğer herhangi bir sebeple arka kamera arıza verebilir. Bizler, önce arızanın değişim olmadan giderilmesi mümkün ise arızayı gideriyoruz. Eğer arka kamera değişimi gerekiyorsa telefonlarınızın arka kameralarını yetkili servisten çok daha avantajlı olarak değiştiriyoruz.

Orijinal Arka Kamera Değişimi

iPhone 6S Plus arka kamera değiştirme işlemini Apple markasının orijinal yedek parçalarını kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teknik servis alanında sık görülen bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz. Yan sanayi olan yedek parçalar kullanıldığı zaman telefonunuz eski performansını göstermez ve yan sanayi yedek parça kullanımının ortaya çıkaracağı riskler ile karşılaşırsınız. Mesela kısa bir zaman içerisinde arka kamera arızası tekrarlanabilir. Dolayısıyla bizi tercih ettiğinizde bu sorunlarla karşılaşmayacaksınız.

Hesaplı Fiyatlarla Pratik Arka Kamera Değişimi

Arızayı yetkili teknik servis ile giderdiğinizde sizlere pahalıya mal olabilir. Ancak teknik servisimizden bu hizmeti aldığınızda neredeyse yetkili servisin sunduğu fiyatın dörtte biri oranında bir fiyatla bu hizmeti alacaksınız. Bu sayede ekonomik olarak oldukça kazançlı çıkacaksınız. Ayrıca yetkili teknik serviste 15 günü Aşan teslimat sürelerini yine birkaç güne indiriyoruz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6S Plus Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir