iPhone 6S Kasa, Kapak Değişimi

iPhone 6S Kasa, Kapak Değişimi

Telefonun dış bölümünün zarar gördüğü durumlarda iPhone 6S Kasa, Kapak Değişimi tek çözümdür. Telefonunuzun özellikleri kadar dış görünüşü de sizin için önemli ise; yaşadığınız sorumlarda kasa ya da kapak değişimi isteyebilirsiniz.

  • Cihazım düştüğü için yan taraflarından deforme durumları meydana geldi.
  • Sürekli kullanılan telefonumda renk kararması oluştu.
  • iPhone 6S telefonumun kasasında çizikler var diye şikâyetlerinizde firmamız size yardım sağlar.

iPhone 6 S cihazınızın dış görünüşü ile ilgili sizin hoşuna gitmeyen her durumda kasa değişimi olanağı sunarız. Artık telefonlarınızı her zaman ilk günkü görünümde kullanma olanağı elde edersiniz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanarak; iPhone 6 s telefonlarınızın kasa,  kapak değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

Cihazınızın darbe aldığı ve şeklinin bozulduğu durumlarda; iPhone 6S Kasa, Kapak Değişimi ile size hizmet sağlarız. Bu sayede de ezilme, çizilme ya da darbe karşısında deforme olan cihazınızın görüntüsünü eski durumuna getiririz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone 6S Kasa, Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek