iPhone 6s İç Kulaklık Değişimi

iPhone 6s İç Kulaklık Değişimi Fiyatı TL’dir.

Cihazın ahize kısmında meydana gelen sorunlarda, iç kulaklık değişimi yapılmalıdır. Firmamız bu konuda size garantili hizmet sağlar.

  • Telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesini duyamamak
  • Telefonda konuşurken; seslerin bozuk gelmesi
  • Telefonda karşı tarafın sesinin sürekli olarak gelip gitmesi gibi durumlar; iç kulaklık arızası göstergesidir.

Yaşanılan bu tüm problemlere hızlı teknik servis firması ile çözüm buluruz. Firmamız orijinal parça yedek ürün ile iç kulaklık değişimini gerçekleştirir. Üstelik bu hizmet firmamız tarafından aynı gün verilir. Kargo hizmeti ile de şehir dışında sorun yaşayanlara da ulaşılır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6s İç Kulaklık Değişimi

Firmamız iPhone 6s cihazınızda meydana gelen ahize ve görüşme sorunlarını iPhone 6s İç Kulaklık Değişimi ile anında giderebilirsiniz. Bunun işlemde orijinal parçalar kullanır. Bu sayede size garantili hizmet sunar.

İç Kulaklık Bozulmalarının Nedenleri

  • Cihazın iç kulaklığı son derece hassastır. Bu nedenle de cihazınızı düşürdüğünüzde ya da bir yere çarptığınızda iç kulaklığın bozulması muhtemel bir durumdur.
  • iPhone 6s cihazınızı sürekli olarak toza karşı korumanız gerekmektedir. Eğer toz karşısında cihazınızı yeterince temizlemezseniz; iç kulaklık bozulur ve ses dengesinde sorun yaşarsınız.
  • iPhone 6s cihazınızı korumanız gereken bir diğer durum ise sıvı temasıdır. Cihazınız sıvı ile temas ettiğinde iç kulaklıkta arızalanma durumu ortaya çıkar.

İç Kulaklık Değişim Hizmetleri

Görüşmelerinizde yaşadığınız ses sorunlarını ortadan kaldırmak için iPhone 6s iç kulaklık konusunda firmamıza başvurabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan canlı destek hattı ile özellikle farklı şehirde yaşayan müşterilerimize hizmet sağlarız. Siz de değişim işini; uzman teknik servis ekibimize bırakarak, cihaz problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamız iPhone 6s konusunda yetkili bilgi ve donanıma sahiptir. Cihazınız ile alakalı daha büyük sorunlar ile karşılaşmamak adına; hızlı teknik servis hizmetlerimizden anında fayda sağlayabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone 6s İç Kulaklık Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek