iPhone 6S Hoparlör Değişimi

iPhone 6S Hoparlör Değişimi Fiyatı TL’dir.

Hoparlör Bozukluğu Nedenleri

Hoparlör bozukluğu yaşayan pek çok kişi; bunun nedenlerini merak eder.

  • Cihazın düşürülmesi hoparlör bozulmalarına neden oluşturur.
  • Sert bir cisme çarpma da hoparlörün zarar görmesine neden olur.
  • Tozlardan cihazınızı iyi bir şekilde korumanız gerekir. Çünkü tozların hoparlör içerisinde girmesi durumunda bozukluk oluşur.
  • Hoparlör gibi açık yerlere sıvı teması bulunmamalıdır. Hoparlör arızalarının bir kısmı da sıvı teması nedeni ile gerçekleşir.
  • iPhone 6S cihazdaki tüm hoparlör arızaları kullanıcı kaynaklı olmayabilir. Kimi durumda da telefonun fabrikasyon hataları da hoparlör arızalarını ortaya çıkarır.

 

Hoparlör Değişimi Hizmetlerimiz

Hızlı teknik servis firmamız, size iPhone 6S hoparlör konusunda garantili hizmet sağlar. Firmamızın hizmetlerine ulaşmanız için internet sitemizdeki canlı destek bölümünden bize ulaşmanız yeterlidir. İsterseniz firmamıza gelerek aynı gün içerisinde hoparlör değişimini gerçekleştiririz. Dilerseniz de kargo yolu ile cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz. Cihazınızın onarımını yaparak 3 iş günü içerisinde tekrar sorunsuz iPhone 6 S’ e ulaşmanızı sağlarız.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6S Hoparlör Değişimi

iPhone 6S Hoparlör Değişimi sayesinde cihazınızda ortaya çıkan ses sorunlarını gidermek olanaklıdır.

  • Telefonumda zil sesi çalışmıyor
  • Cihazımdan oynadığım oyunların sesi çıkmıyor
  • Müzik dinlemek istiyorum ama hoparlör çalışmıyor
  • Sürekli hoparlörümden cızırtılı sesler duyuyorum.

Tüm bu şikâyetlerin tek bir nedeni vardır. O da iPhone 6S cihazınızın hoparlörü bozuktur. Bozulan hoparlörünüzü değiştirerek; tekrar eski haline getiririz. Bu sayede siz de yaşadığınız sorundan kurtulma şansı elde edebilirsiniz.

Hızlı teknik servis firmamız profesyonel çalışanları ile size hizmet sağlar. Tüm değişen parçalar için orijinal yedek parça kullanırız. Bu sayede de garantili değişime ulaşma olanağı elde edersiniz. Firmamız sayesinde artık yaşadığınız iPhone 6S problemlerini dert etmenize gerek kalmaz. Çünkü anında hizmet ile tüm sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Cihazınızda oluşan ses problemlerinden hoparlör değişimi ile kurtulabilirsiniz. iPhone 6S hoparlörü, cihazın sağ alt köşesinde bulunan ızgaranın altındadır. Burada meydana gelen herhangi bir sorun; tüm telefon parçalarını ilgilendirir. Çünkü hoparlörde meydana gelen sorun nedeni ile müzik dinlerken, oyun oynarken ya da zil sesi seçerken ses duyamazsınız. Tüm sesin kaybolması ya da seslerin bozuk bir şekilde ortaya çıkması hoparlör bozukluğu ile alakalıdır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6S Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir