iPhone 6s Ekran Değişimi

200.00

iPhone 6s Ekran Değişimi Fiyatı

Firmamız sayesinde iPhone 6s cihazınızın ekran değişimi anında gerçekleşir. iPhone 6s cihazınız yere düştü ve camı mı kırıldı? Artık bunu hiç dert etmenize gerek yok. Çünkü size hızlı teknik servis olanağı sunuyoruz. Bu sayede cihazınız ile ilgili olarak yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Siz de;

• Ekranımın camı kırıldı ya da çatladı.
• Görüntü var ama çatlak cam ile cihazımı kullanmak istemiyorum.
• Hiçbir şekilde telefonda görüntü oluşmuyor.
• Ekranın dokunmatiğinin kimi bölümleri yeterince çalışmıyor ya da dokunmatik özellik hiç çalışmıyor diyorsanız;

Firmamıza başvurabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6s telefonunuzun iç ve dış ekranını değiştirebilirsiniz. Bunun için telefonunuzu kargo yolu ile bize göndermeniz yeterlidir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6s Ekran Değişimi

Profesyonel ekipmanlar ve uzman çalışanlarımız, iPhone 6s cihazınız ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırır. Dilerseniz iPhone 6s ekran değişimi; dilerseniz de başka sorunlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı teknik servis firması olarak; istediğiniz an hizmet bulabileceğiniz bir web sitesini size sunuyoruz. Web sitemizde bulunan canlı destek ile yaşadığınız tüm sorunları bize iletebilirsiniz. Biz de sorununuza uygun olan çözüm yolunu ve fiyatlarını size sunarız. Firmamız en uygun fiyatlar ile müşterilerin karşısına çıkar. Size sunduğumuz çözüm sonucunda, telefonunuzu bize göndermeniz yeterli olacaktır.

iPhone 6s Ekran Değişimi Hizmetlerimiz

• iPhone 6s cihazınızın ekranında yaşadığınız sıkıntı için bize ulaştığınızda telefonunuz en geç 3 iş günü içerisinde size tekrar ulaşır.
Bu sayede uzun zaman boyunca telefonsuz idare etmek probleminden de kurtulabilirsiniz.

• Telefon ekranları, dış ekran ve iç ekran olarak ikiye ayrılır. Eğer telefonunuzda çatlak var ama telefon çalışıyor ise problem temas ettiğiniz alanda yani dış ekrandadır. Görüntünün oluşmaması ya da dokunmatiğin etkilenmesi gibi sorunlar ise iç ekranın sorunudur. Firma olarak iPhone 6s cihazınızın hem iç hem de dış ekran sorunlarını profesyonel uygulamalar ile değiştiririz.

• Telefon ekranı değiştirme işlemi ortalama olarak yarım saat civarındadır. Eğer hızlı teknik servis firmamıza telefonunuzu getirirseniz; bu kısa süre içerisinde ekran değişimini gerçekleştiririz. Şehir dışından da kargo yolu ile iPhone 6s cihazınızı gönderebilirsiniz. Bu durumda da üç gün içerisinde cihazınıza tekrar kavuşabilirsiniz.

iPhone 6s model cep telefonunuzda sadece ön cam kırık, görüntü geliyor ve dokunmatik işlemiyor ise komple ekran değişimi yerine dokunmatik ön cam değişimi işlemi yapılabilir. Teknik servisimiz tarafından yapılacak olan iPhone 6s dokunmatik ön cam değişimi fiyatı 200 TL’dir.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6s Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir