iPhone 6S Arka Kamera Değişimi

iPhone 6S Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

Arka Kamera Bozulmasının Nedenleri

Çekilen fotoğraf görüntüsü istenilen şekilde olmuyorsa; bunun pek çok nedeni olabilir.

  • Arka kameranın çizilmesi fotoğraf kalitesinin düşmesine neden olur. Çünkü kamerada bulunan bir çizik; görüntünü istenilen noktaya odaklanamamasına neden olur.
  • Arka kamera camının kırılması ise görüntünün oluşmamasına neden olur. Bu durumda hemen kameranın değiştirilmesi gerekir.
  • Ezilme, çizilme ya da düşme gibi sebepler nedeni ile arka kamera zarar görebilir. Bu durum da istenilen fotoğrafların çekilememesine neden olur.
  • Toz ve sıvı teması gibi sorunlar nedeni ile fotoğrafın kalitesi düşebilir.

Tüm bu sorunlar nedeni ile oluşan görüntü bozulmaları arka kameranın değiştirilmesi ile ortadan kalkar.

 

Arka Kamera Değişimi Hizmetleri

iPhone 6S cihazlarınızın arka kamera değişimi hizmetleri için firmamıza başvurabilirsiniz. Bir iki saat içerisinde halledilen değişim sayesinde; telefonunuza aynı gün tekrar kavuşabilirsiniz. Kargo yolu ile şehir dışından da telefonunuzu firmamıza gönderebilirsiniz. 3 iş günü içerisinde sorun çözülmüş olarak telefonunuz size tekrar iade edilir. Garantili hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6S Arka Kamera Değişimi

Çektiğiniz fotoğraflar artık eskisi gibi kaliteli olmuyorsa; iPhone 6S Arka Kamera Değişimi gerekebilir. Bu hizmet için firmamıza başvurabilirsiniz. İPhone kullanımı ile ilgili yaşadığınız her türlü problemin çözümünde firmamız size hizmet sağlar. Bu sayede müşterilerin korkuları, firmamız sayesinde ortadan kalkar.

iPhone 6S cihazların arka kamerası ile ilgili yaşanılan sorunlar genel olarak şu şekildedir:

  • Çekilen fotoğrafların karanlık çıkması
  • Çekilmek istenilen karenin netlenmemesi
  • Görüntünü ışık almamasıdır.

iPhone 6 s cihazlarınızın arka kamerası ile ilgili olarak yaşadığınız bu sorunları; arka kamerayı değiştirerek ortadan kaldırabilirsiniz. Hızlı teknik servis firmamız bu konuda size yardım sağlar. Böylece kameranız ilk günkü görüntü kalitesine ulaşır.

iPhone 6 s arka kamera kullanımında artık eski görüntüye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz. Arka kameraların bozulması genellikle kullanıcı kaynaklı hatalardan dolayı ortaya çıkar. Bunun çözümü olarak de arka kameranın değişmesi gerekir. Siz de telefonunuzu aynı zamanda fotoğraf makinesi olarak kullanıyorsanız; hemen arka kamera ile ilgili yaşadığınız sorunu ortadan kaldırmak istersiniz.  Bu konuda size garantili hizmet firmamız tarafından sağlanır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6S Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir