iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi

120.00

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 120 TL’dir.

iPhone marka kullanıcıları iPhone 6 şarj soketi değişimi ile şarj problemlerinin çözülmesini sağlayabilirler. Bu konuda yapılacak talepler doğrultusunda profesyonel ekibimiz tarafından yapılan kontroller sorunun belirlenmesini sağlamaktadır. Zaman içerisinde kullanımdan dolayı ortaya çıkabilecek arızaları arasında yer almaktadır.

  • Telefonunuz şarj almıyorsa,
  • Telefon şarj cihazının takılması durumunda şarj gidip geliyorsa,
  • Uzun süre şarjda bıraktığınız halde telefonun şarjı olmuyorsa,

Bu gibi durumlarda şarj soket kısmında arıza olabileceği için soket değişimi ile sorunun çözülmesi sağlanabilir. Profesyonel kadromuz tarafından yapılacak olan çalışmalar kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Yapılan kontrollerin ardından soket kısmında arıza oluşması halinde orijinal parçalar ile yapılan değişim işlemleri sonucunda telefonunuz kısa sürede teslim edilmektedir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

Belirlemiş olduğumuz iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde daha detaylı bilgiye de edebilirler. Kesintisiz hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar ihtiyaç duyduğunuz her durumda en kısa süre içerisinde hizmet almanızı sağlamaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz her türlü sorunda çözüm odaklı çalışma yapılmasını sağlamaktadır.
Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Orijinal parçaları ile yapılacak olan değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlamaktadır.

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Arızalanması halinde yapılacak olan değişim işlemleri sorunun çözülmesini sağlayabilir. Bu nedenle servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda profesyonel yardım alabilirsiniz.

Her ayrıntıya dikkat edilerek yapılan çalışmalar sayesinde telefonda oluşan arızanın giderilmesi sağlanarak yeniden sorunsuz şekilde şarj edilebilir duruma getirilmesi sağlanmaktadır. Kısa süre içerisinde tamamlayacağız çalışmalar sayesinde telefonunuz sorunsuz şekilde çalışır durumda sizlere teslim edilmektedir.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir