iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

150.00

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 150 TL’dir.

iPhone 6 Plus telefonlarında en çok yaşanan sorunlardan biri de şarj soketinin zarar görmesi ve arızalanmasıdır. Şarj soketi arızalarında telefonu şarja taktığınızda bataryası dolmaz ve şarj olma işlemi gerçekleşmez. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında mutlaka şarj soketi değişimi yapılması gerekmektedir.

iPhone 6 Plus şarj soketi değişimi yetkili bir teknik servis garantisi ile birlikte genel olarak altı aylık bir garanti süresine sahiptir. İphone 6 Plus şarj soketi değişimi 3 gün içeresinde gerçekleşerek sizlere en kısa sürede arızası tamir edilmiş bir şekilde iade edilir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza gösterilen en ince detaylarla güvenilir bir şekilde hazırlanır. Şarj soketi değişimi için yapılan teknik servis odamızda tamamen korunarak aynı zamanda da elektrikten arındırılarak güvenli bir ortamda en iyi şekilde gerçekleştirilir.

Şarj soketi değişimi yapıldıktan sonra cihazınızda bulunan bütün veriler asla hiçbir şekilde silinmez. Soket değişimi sonrasında telefonunuz sorunsuz ve hatasız şekilde çalışır. Bundan sonra ise soket işlemi sonrasında son kontroller yapılır ve siz müşterilerimize geri verilir. Tamirden sonra değişim için garanti verilir fakat bu garanti kullanıcı hatalarını kapsamaz.

iPhone 6 Plus ve diğer cihazların şarj soketlerinin bozulması gibi durumların en büyük sebebi oksitlenmedir yani bu nem ve sıvı teması sonrasında sokette çalışmayı etkileyen katmanların oluşması durumudur. Bunlara ek olarak cihazınızı şarja takarken zorlamanız ya da alınan darbeler, orijinal olmayan sahta bataryaların kullanılması, cihaz şarjda iken elektrik gidip gelmesinden dolayı aşırı akımın uygulanmasından dolayı şarj soketi bozulabilmektedir. Bundan dolayı soket kullanımına çok dikkat edilmelidir eğer bozuldu ise de asla zorlanmayıp hemen bir teknik servise götürülmelidir.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir