iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi

iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi

iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi oldukça titizlik isteyen bir işlem olmaktadır. Kamera değişimi deneyimli ve kaliteli teknisyenlerimiz tarafından tamamen özen ile hazırlanmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar aracılığı ile titiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Kamera değişimi yapıldıktan sonra bütün her şey denenerek sizlere sunulmaktadır. Kamera değişimi yapıldıktan sonra firmamız tarafından güvence olarak en az 6 ay teknik servis garantisi verilmektedir. Bu garanti konusunda garanti kartı ile birlikte sizlere sunulmakta ve kameranızda yaşayacağınız herhangi bir sorun garanti kartınız sayesinde anında istediğiniz tamiri ya da değişimi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

iPhone 6 Plus cep telefonlarının ön yani genel olarak günümüzde selfie kameralarında bir süre sonra istenmeyen arızalar oluşabilmektedir. Bu arızaların sonucu da ise kameranız çalışmayabilir ya da donabilir, ilk günkü ön kamera kalitesini kaybedebilir ya da kamera çekimi sonucunda fotoğrafınızın görüntüsü bozuk olabilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya gelebilirsiniz bu durumlarda kamera değişiminin yapılması gerekmektedir

Çok sık yaşanan bazı sorunlar ise şunlardır:

  • iPhone6 Plus telefonumun ön kamerası artık bulanık bir şekilde fotoğraf çekiyor, net değil
  • iPhone 6 Plus telefonum darbe aldı, yere düştü ya da üzerine baskı uygulandı ve bu sebeplerden dolayı artık kamerası açılmıyor, görüntü yok
  • iPhone 6 Plus telefonumun kamerası uyarı veriyor kamera ve flaşın çalışması için soğuması gerektiği yazıyor, ya da açılıp kapanıyor, tarzı sorunlar varsa mutlaka yetkili servise götürmeyi ihmal etmeyiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir