iPhone 6 Plus İç Kulaklık Değişimi

iPhone 6 Plus İç Kulaklık Değişimi Fiyatı TL’dir.

İPhone 6 plus iç kulaklık çalışmıyor ise asla kulaklığınızı zorlamayınız. iPhone 6 plus iç kulaklık değişimi firmamız tarafından özenli bir şekilde genel olarak 2 gün içerisinde tamir edilmektedir. Telefonunuza uygun özel ekipmanlar kullanılarak tamir işlemi gerçekleştirilir. Kulaklık değişimi çok önemlidir bu konuya mutlaka dikkat edilmesi gerekir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6 Plus İç Kulaklık Değişimi

iPhone 6 plus cep telefonlarında iç kulaklık sorununun yaşanmasının en büyük ana sebebi ahizenin sıvı almaya müsait olup oksitlenmesi ya da alınan darbe sonucu soketin patlaması, içindeki hoparlöre zarar vermesi olarak adlandırılabilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız iPhone 6 Plus İç Kulaklık Değişimi talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bazen de telefonda uzun süreli konuşmalarda kulakda meydana gelen terleme, ahize’nin içine kaçarak iç kulaklık arızasına neden olmaktadır. bu yüzden iPhone 6 Plus ahize‘nin içine sıvı temas etmemesine darbe almamasına çok dikkat edilmelidir. Firmamızda özel iPhone teknisyenleri tarafından bu işlem en ince ayrıntı ile gerçekleşmektedir. Değişme işlemi gerçekleştikten sonra sizlere teslim edilir.

iPhone 6 plus iç kulaklıkta meydana gelen bazı  Sorunlar:

  • iPhone 6 plus karşı tarafın sesi cızırtılı geliyor,
  • iPhone 6 plus karşı tarafın sesi gelmiyor,
  • iPhone 6 plus karşı tarafın sesi kesik kesik geliyor,

Yukarıda iPhone 6 plus iç kulaklıkta en çok rastlanmakta olunan sorunlardır. Burada unutulmaması gereken şey iç kulaklık sorunu yaşayan kişilerin genelinde iç kulaklıkta herhangi bir arıza bulunmamaktadır. Şebeke’nin yeteri kadar fazla çekmemesi buna etkendir. Bunu farklı bir alanda farklı kişiyi arayarak iPhone  6 plus iç kulaklığınızı test edebilirsiniz..

Firmamız tarafından verilen garantiler asla kullanıcı hataları kapsamında değildir eğer sizin bir hatanız bulunuyor ise bir miktar tamir ücreti ödemeniz gereklidir.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Plus İç Kulaklık Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir