iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi

iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi

iPhone 6 plus hoparlör değişimi işlemi uzman ve tecrübeli iPhone teknisyenlerimiz tarafından, tam anlamı ile özel olarak hazırlanmış ve elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda genel olarak 3 gün içerisinde teslim edilmekte olup müşterilerimize en kısa sürede teslim etmekteyiz. Değişim işlemini tamamladığımız telefonlarda telefon müşteriye sunularak denetilir eğer beğenilir ise garantili olarak teslim edilir. Verilen garanti kâğıdı sadece telefon kaynaklı sorunlar için geçerli olup kullanıcı hatalarını garanti kapsamına almamaktadır.

İPhone 6 plus hoparlörün arızalanmasına veya çalışmamasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda yapılması gereken ilk işlem ise hoparlör soketinin değiştirilmesi için bir servise  mutlaka götürülmelidir bu asla hafife alınmamalıdır.
iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi Fiyatı TL’dir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi

iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi 7 24 sizlere hizmet vermektedir size ve telefonunuza özel donatılmış gerekli koşulların en iyi şekilde yerine getirildiği teknik servis odalarımızda deneyimli ve güvenilir iPhone teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak çok titiz ve özenli bir şekilde yapılmaktadır. iPhone  6 plus hoparlör değişimi süresi teknik servisimizde genel olarak 3 gün içerisinde tam anlamı ile hazırlanmaktadır. Hoparlör değişimi sonrasında İPhone 6 plus telefonlarınızda hiçbir veri silinmez.

Telefon performansında ve kalitesinde herhangi bir değişim yaşanmaz tem tersi hoparlör değişimi yapılırken iç temizlik de yapıldığı için performans güçlenmenin gerçekleşmesi olasıdır. iPhone 6 plus hoparlör değişimi sonrasında telefonunuz 6 aylık bir süre boyunca garanti altına alınmaktadır. Bu garanti kapsamına sadece kullanıcı hataları dışındaki şeyler dahil olmaktadır bunun dışında kalan kullanıcı hataları asla garanti altına alınamamaktadır.

iPhone 6 plus cep telefonlarında hoparlör arızası ile pek çok kez karşılaşılan problemlerden bir tanesi olarak karşımıza gelmektedir. Arıza yaşandığında, altta bulunan hoparlörden ses gelmez ya da cızırtılı bir ses ile karşı karşıya alınır. Oyun tarzı bir şey istendiğinde ise, birtakım uygulamalar kullanırken veya cihazı konuşma moduna aldığınızda iyi bir ses kalitesine ulaşılamaz.

  • Nem veya sıvı teması yaşanması sonucunda hoparlörün oksitlenmesi durumları
  • Alınan darbeler sonucu iPhone 6 plus hoparlör soketinin zarar görmesi,

Toz, kir ve benzeri şeylerin hoparlörü tıkayarak işlevini yerine getirmesini önlemesi gibi sorunlardır, bu durumlarda mutlaka teknik servise götürülmelidir.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir