iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi

iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi

iPhone 6 plus  cep telefonu kameralarında sık bir şekilde arızalar ile karşılaşılabilmektedir.  Gerçekleşmekte olan bu arızaların sonucun da kameranız çalışmayabilir ya da donma gibi durumlarla karşılaşmanız olasıdır eğer yeni aldığınızda ki gibi ya da kalitesinde olduğu gibi çekim yapmayabilir ise veya kamera çekimi sonucu oluşan fotoğraf kalitesinde bozukluk olabilir. Böyle durumlarda kaldığınızda kamera değişimi yapmanız önerilmektedir. iPhone 6 plus cep telefonunda sıkça rastlanan birtakım sorunlar bunlardır:

  • İPhone 6 Plus kameramın kalitesi bozuk.
  • iPhone6 Plus telefonumun kamerası net değil çekim yapmıyor.
  • iPhone 6 Plus telefonum da sorun var ya da darbe aldı.
  • iPhone 6 Plus telefonumun kamerasında uyarı var.
  • iPhone 6 Plus kameram siyah ve çizgili gözüküyor.

 

Eğer yukarıda ki sorunlarınız var ise mutlaka teknik servise telefonunuzu götürmelisiniz. iPhone 6 Plus cep telefonlarının kameralarında yaşanan sorunların en önemli olan sorunu donanımsal nedenle olmalarıdır. Telefonun darbeye maruz kalması ya da fazla fotoğraf çekimi işlemi sonucu kamera özelliğinde zamanla kaybolmalar olması ve kamera soketini yerinden oynatmak olması gibi birtakım donanımsal nedenler bulunmaktadır. Kameranız ile ilgili ciddi bir sorun olduğu takdirde mutlaka servise verilmelidir. Servis kapsamında en az 3 ya da 4 gün içerisinde teslim edilmelidir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi

iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi sorunu günümüzde en çok rastlanan sorunlar arasında yer almaktadır. Bir telefonun en hassas yeri olan kameralar çok sık bozulabilmektedir. Eğer artık kameranız eskisi gibi iyi çalışmıyorsa ya da net çekmiyorsa yapacağınız ilk iş yetkili bit teknik servise vermeniz olacaktır. Firma olarak uzman ve kaliteli teknisyenlerimiz sayesinde özel bir şekilde hazırlanmış olan odalarda bu işlemler en titiz şekilde gerçekleşmektedir. Telefonu teslim almak istediğiniz takdirde firmamız tarafından sizlere verilen garanti ile birlikte teslim alabilirsiniz bu verilen garanti kapsamında eğer kullanıcı hatası değilse dilediğinizde tamire getirebilirsiniz. Fakat eğer su kaçırma ya da düşürme tarzı şikayetleriniz mevcut ise bunlar garanti altında yer almaz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir