iPhone 6 Ön Kamera Değişimi

iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 6 Ön Kamera Değişimi

iPhone tarafından piyasaya sunulmuş olan iPhone 6 kullanıcıları iPhone 6 ön kamera değişimi ile ön kamerada oluşan her türlü soruna karşı cihazın sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayacak hizmeti alabilirler.

  • Ön kameranın kırılması durumunda,
  • Doğru şekilde görüntü alınamaması halinde,
  • Ön kameranın aşırı derecede çizilmesi durumunda,
  • Ön kameranın çalışmaması halinde,

Servis hizmetlerinizden yararlanmak için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Yapacağınız talepler doğrultusunda ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak cihazda oluşan arızanın belirlenmesini sağlamaktadır. Ön kamerada oluşan arızalara karşı orijinal yedek parça ile yapılacak değişim işlemleri cihazını yeniden sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Kısa süre içerisinde yapılacak teslimatlar herhangi bir sorun yaşamadan telefonundan yüksek verim elde etmenizi sağlamaktadır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6 Ön Kamera Arızaları

Farklı nedenlerden dolayı ön kamerada oluşabilecek arızalara karşı iPhone 6 Ön Kamera Değişimi  arızaların giderilmesini sağlamaktadır. Ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde yapılacak olan kontrollerin ardından ön kamerada oluşan arızaların nedeni belirlenerek buna uygun şekilde çözüm getirilmektedir. Kısa süre içerisinde yapacağımız teslimatlar sayesinde telefonunuzu yeniden sorunsuz şekilde kullanıma hazır teslim alabilirsiniz.

Ön kameranın istenildiği gibi çalışmaması halinde veya kırılması durumunda yapılacak olan değişim işlemleri orijinal parça ile yapılarak herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlamaktadır. Alanında uzman olan kadromuz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sorunsuz şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sorunu belirterek kısa süre içerisinde soruna karşı çözüm odaklı hizmet alabilirsiniz.

iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Fiyatları

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren servisimiz yapmış olduğunuz her talebi değerlendirerek kısa süre içerisinde sorunun çözülmesi için sizlere yardımcı olmaktadır. Yeterli kapasitemiz sayesinde yapmış olduğunuz talepleri en kısa sürede karşılamaktayız. Gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından belirlenen arıza durumlarına karşı çözüm odaklı çalışma yaparak telefonunuzun sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olmaktayız.

Ön kameraya darbe gelmesi durumunda kırılması veya çatlaması kameranın çalışmasını engellemektedir. Farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek arızalara karşı belirlemiş olduğumuz iPhone 6 ön kamera değişimi fiyatları üzerinden uygun fiyat seçenekleriyle hizmet almanızı sağlamaktayız. Fiyatlar konusunda servisimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Ön Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek