iPhone 6 Arka Kamera Değişimi

iPhone 6 Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 6 Arka Kamera Değişimi

Kameranızın darbe alması durumunda kameranın çatlaması veya kırılması halinde yapılacak olan değişim işlemleri sorunsuz şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır.

  • Arka kameranın kırılması veya çatlaması halinde,
  • Arka kameranın aşırı derecede çizilmesi nedeniyle görüntünün net alınamaması halinde,
  • Arka kameranın çalışmaması durumunda,
  • Görüntünün tamamen karanlık olması halinde,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde herhangi bir müdahale yapmanıza gerek kalmadan profesyonel yardım alabilirsiniz. Ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak cihazda oluşan sorunun belirlenmesini sağlamaktadır. Oluşan soruna karşı çözüm odaklı çalışma yaparak kısa sürede sorunun çözülmesini sağlamaktayız.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 6 Arka Kamera Değişimi Fiyatları

Arka kamerada oluşabilecek arıza durumlarında kameranın çatlaması, çizilmesi ya da kırılmasının yanı sıra özellikle teknik sorunlar nedeniyle kameranın çalışamaz duruma gelmesi söz konusu olabilir. Bu nedenle yapılacak olan değişim işlemleri ile sorunun çözülmesi sağlanmaktadır. Hizmet almak isteyenler için iPhone 6 arka kamera değişimi fiyatları konusunda servisimiz ile yapılacak görüşmeler fiyat bilgisi alınmasını sağlamaktadır. Websitemizde bulunan irtibat numarası üzerinden bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

iPhone 6 Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 6 kullanıcıları arka kamerada oluşan çatlama, kırılma veya arızalara karşı arka kamera değişimi ile cihazın yeniden sorunsuz şekilde kullanıma hazır teslim alabilirler. Zaman içerisinde kullanıcıların farklı sorunlar ile karşı karşıya kalması kaçınılmaz olabileceğinden özellikle bu konuda profesyonel yardım alınması cihazın sorunsuz şekilde kullanılması açısından önemlidir.

Alanında uzman olan ekibimiz tarafından yapılacak çalışmalar her durumda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet verilmesini sağlamaktadır. Son sistem teknolojik ekipmanlarımızı ve yapmış olduğumuz kontrollerin ardından belirlenen arıza durumuna karşı müdahale etmekteyiz. Arka kamerada oluşan sorunları çözülememesi durumunda değişim işlemleri orijinal parçaları ile yapılarak herhangi bir sorun yaşanmadan kullanım imkanı sağlamaktadır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir