iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi

90.00

iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 90 TL’dir.

Orijinal parçalar ile yapılan değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan telefonunuzu aynı şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından profesyonel ekibimiz değişim işlemlerini profesyonel bir şekilde itinayla yapmaktadır.

Değişim işlemleri yapılırken cihaza zarar verilmemesi için her türlü ayrıntıya dikkat edilmektedir. Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan çalışmaların ardından cihaz çalışır durumda tarafınıza teslim edilir. Orijinal parçalar ile yapılan değişimler cihazdan daha uzun süre yüksek verim elde etmenizi sağlamaktadır. Özellikle kullanıcılardan oluşabilecek hatalar nedeniyle soket kısmında oluşabilen arızalar cihazın şarj olmasını engelleyebilir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi

Belirlemiş olduğumuz iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler sistem üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgi edebilirler. Yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek olan arıza durumlarına karşı çözüm odaklı yapmış olduğumuz çalışmalar her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Uygun fiyat seçenekleri bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır.

Profesyonel Şarj Soket Değişimi

Telefonunuzu şarj ederken özellikle soket kısmında oluşabilecek arızalara karşı şarj soketi değişimi ile sorunun çözülmesi sağlanabilir. Zaman içerisinde kullanımdan dolayı oluşabilecek problemleri arasında yer aldığından özellikle kullanıcılar soket kısmında oluşan arıza nedeniyle telefonları şarj edemeyebilirler. Kısa süre içerisinde sorunun çözülebilmesi adına yeterli kapasiteyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz tarafından yapılan kontrollerin ardından belirlenen arıza durumlarına karşı değişim işlemleri ile sorunun kısa sürede çözülmesi sağlanmaktadır. Değişim işlemleri orijinal parçalar ile birebir uyumlu şekilde yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre kaliteli kullanım imkanı edebilmesini sağlamaktadır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir