iPhone 5s Ön Kamera Değişimi

iPhone 5s Ön Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 5s Ön Kamera Değişimi Fiyatları

Bütçenize uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almak istediğiniz her an iPhone 5s ön kamera değişimi fiyatları konusunda bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Yapılacak olan değişim işlemleri için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile yapılan çalışmalar sayesinde her durumda en iyi sonucu elde etmenizi sağlamaktayız.

Ön kameranın kırılması veya patlaması durumunda değişim işlemlerinin yapılması garantili bir şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu sayede dilediğiniz her durumda yaşadığınız arıza durumlarına karşı orijinal parçaları ile yapılacak olan değişim işlemlerinden yararlanmak için bizlere ulaşım sağlayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 5s Ön Kamera Değişimi

Ön kameranın arızalanması halinde iPhone 5s ön kamera değişimi ile sorunsuz kullanım imkanı elde etmeniz sağlanmaktadır. Orijinal yedek parçaları ile yapılacak olan değişim işlemleri telefonun sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Ön kameranın patlaması veya çizilmesi durumunda istediğiniz verimi elde etmeniz mümkün olmadığından değişim işlemleri aynı şekilde cihazda sorunsuz kullanmanızı sağlamaktadır.

Telefonunuzda oluşan şikayetlere dair profesyonel ekibimiz ile yapılacak olan kontroller oluşan arızaların belirlenmesini sağlamaktadır. Yapılacak kontrollerin ardından belirlenen arıza durumlarına uygun şekilde müdahale edilmektedir. Değişim işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması telefonunuzu yeniden sorunsuz şekilde teslim almanızı sağlamaktadır. Bu sayede dilediğiniz her durumda herhangi bir sorun yaşamadan daha uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

iPhone 5s Yedek Parça Değişimi

Cihazın ön kamerasında çatlama veya arıza durumunun söz konusu olması halinde yeniden kullanıma hazır hale getirilebilmesi için ön kamera değişimi profesyonel şekilde yapılmaktadır. Orijinal parçalar ile yapılacak olan değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan kullandığınız telefondan daha yüksek verim elde ederek kullanmaya devam etmenizi sağlamaktadır.

Kesintisiz hizmet veren firmamız yapmış olduğu çalışmalarda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli hizmet sunmaktadır. Yapılan kontrollerin ardından belirlenen her türlü arıza durumuna karşı değişim işlemleri profesyonel bir şekilde yapılarak herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı elde edilmesi sağlanmaktadır. Yapılan işlemler sırasında cihaza zarar verilmemesi için alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz ile çalışma yapmaktayız.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5s Ön Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek